Horoskop dzienny na czwartek 17 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 17.09.2020
horoskop dzienny czwartek
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na czwartek 17 września 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - możesz czuć w sobie ogromną potrzebę działania i jednocześnie mieć wrażenie, że coś cię wstrzymuje. Zapisz na kartce pomysły albo listę zadań, które chodzą ci dziś po głowie. Za kilka dni ta "blokada" puści. Nie strać żadnego z dzisiejszych odkryć.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - zastanów się, co w ostatnich dniach stanowiło źródło twojej siły. Czy przypadkiem nie czerpiesz stamtąd, skąd nie powinieneś? W ten sposób tracisz bardzo dużo energii. Zmęczone Byki powinny spędzić więcej czasu na łonie natury.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - czy jest ktoś, kto może ci pomóc w sprawie, która cię teraz najbardziej interesuje? Nie bój się zapytać, czy to zrobi. Potrzeba ci teraz nowa inspiracja.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - wszyscy twoi przyjaciele w ostatnim czasie myślą o tobie ciepło i z wdzięcznością, nawet jeśli o tym nie mówią. Wsłuchaj się w swoje serce i poczuj, że jest otoczone wsparciem i jest docenione. Niedługo zostaniesz nagrodzony za wszystko, co do tej pory zrobiłeś.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - kochaj, nie bój się, ryzykuj. Życie jest krótkie i jest tylko jedno. Nie próbuj sobie tłumaczyć, że lepiej chronić serce przed rozczarowaniami. Oczywiście, możesz to zrobić, ale co wtedy przeżyjesz?

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - dziś nareszcie przyjdą do ciebie odpowiedzi na pytania, które stawiałeś sobie przez cały miesiąc! Nów Księżyca w twoim znaku będzie dla ciebie cudowną inspiracją. Korzystaj, obmyślaj intencje i plany. Wszystko idzie po twojej myśli!

Horoskop dzienny - Waga

Waga - najbliższe dni przyniosą ci wiele nowych doznań erotycznych, szczególnie takich, których zupełnie się nie spodziewałeś. Przebudzą się uśpione pragnienia i może nawet się zakochasz?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - skup się na tym, by postawić sobie określone zadania i nie zamartwiaj się tym, z jakimi emocjami się wiążą. Ostatnio jesteś odrobinę nadwrażliwy i dobrze ci zrobi, jeśli przestaniesz zwracać na to uwagę. Czasem lepiej na 2-3 dni uciec w pracę.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - osoby, które spotkało rozczarowanie w uczuciach, powinny w tych dniach poszukać nowych znajomości. Nów Księżyca chce dać wam szansę, by ruszyć dalej. Nie myślcie o tym, co już dawno minęło.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - wraca do ciebie wspomnienie sprawy, którą mogłeś rozwiązać inaczej niż to zrobiłeś. Dlaczego tego żałujesz? Znajdź w tym wskazówkę w sprawie tego, co należy zrobić z resztą tygodnia.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - Wodnikom najlepiej teraz zrobią krótkie wakacje. Odpocznijcie od stresów, zapomnijcie o pracy, dajcie sobie chwilę, żeby pomyśleć. Za dużo się ostatnio stresujecie!

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - Księżyc w znaku Panny nie pozwala ci się rozmarzyć, a zamiast tego pyta, które z tych marzeń, jakie teraz posiadasz, ma szansę na jakieś konkretne formy spełnienia... Nie denerwuj się tym, tylko znajdź odpowiedź na pytanie. Jest ważne!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów