Horoskop dzienny na czwartek 15 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 15.10.2020
horoskop dzienny czwartek
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na czwartek 15 października 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - dziś zrobisz coś bardzo odważnego i ludzie nie będą wiedzieli, co mają o tym myśleć. Najważniejsze, co myślisz ty. Jeśli miałeś/aś z tego radość, nie musisz się nikomu tłumaczyć.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - czy nie wymagasz zbyt wiele od kogoś, kto i tak prawie wszystko ci dał? Teraz pora na ciebie... Jeśli nie zainwestujesz w tę relację, nie spodziewaj się, że zrobi to druga strona.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - idź naprzód, spełniaj swoje pomysły. Jesteś teraz w szczytowej formie i ludzie do ciebie lgną. Zobacz, co ich w tobie fascynuje. Rozwijaj tę cechę.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - nie przesadzaj ze słodkościami, nawet jeżeli ci smutno. To nie jest powód, by zajadać stres. Za jakiś czas twój nastrój się zmieni, ale figura... też. Zadbaj o to, by nie trzeba było wymieniać całej garderoby.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - zaufaj swojej historii, zamknij oczy, weź głęboki oddech i nie obawiaj się, co się stanie. Stanie się to, co będzie dla ciebie najlepsze. Jeśli masz jakieś pragnienia - poproś...

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - chociaż dobrze czasem uporządkować swoje sprawy, czasem nie da się w stu procentach zapanować nad chaosem. Pamiętaj, że twój świat współtworzą inni ludzie. Nie zmusisz ich do organizacji.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - dzisiejszy dzień będzie pełen magii, która doprowadzi cię tam, gdzie jest teraz twoje miejsce. Możesz być zaskoczony/a - nie miałeś/aś tego wcześniej w planach...

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - twój strach jest nieuzasadniony i wynika z nadmiernej potrzeby kontrolowania otoczenia. Nie masz się czego bać, nie stanie się nic złego. Możesz uczestniczyć w codziennym życiu z zupełnym spokojem i pewnością, że wszystko jest jak powinno.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - nie uciekaj do wspomnień! Przeszłość może dzisiaj za tobą chodzić, ale to pułapka. Nic tam dla ciebie nie ma. Źródło twojego szczęścia i satysfakcja znajdują się w teraźniejszości. Co było, to było. Zamknij drzwi.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - nie planuj dzisiejszego dnia, bo ułoży się zupełnie inaczej niż w planach. Zachowaj otwarty umysł. Sprawy w rzeczywistości są odrobinę inne niż sobie wyobrażasz. Zrozumiesz to, kiedy wszystko się już wyjaśni.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - ktoś bliski skrytykuje dzisiaj twoje postępowanie. Zanim postanowisz się obrazić, zastanów się, czy nie ma racji. Przyznaj się do błędu i zastanów się, jak go naprawić.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - nie okazuj wyższości ludziom w swoim otoczeniu, nawet jeśli na to zasłużyli. Masz zbyt łagodną naturę, żeby zachowywać się arogancko. Będziesz tego później żałować.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów