Horoskop dzienny na czwartek 14 maja dla każdego znaku zodiaku!

Wróżka Katerina 14.05.2020
Horoskop dzienny na czwartek
Fotografia: Chillizet

Czwartek dla niektórych znaków zodiaku może być ciężki. Sprawdź swój horoskop dzienny i przekonaj się, co cię dziś czeka.

Czwartek to dzień, który już zwiastuje weekend, ale jeszcze wypadałoby trochę popracować. Podczas gdy niektórzy z nas będą bojowo nastawieni do wszystkich zadań, które stawia na ich drodze los, niektórzy będą musieli mocniej się postarać. Wszystko zależy od tego, co przewidziały dla nas gwiazdy. Sprawdź swój horoskop dzienny na czwartek 14 maja i przekonaj się, co tak naprawdę czeka twój znak zodiaku.

Zobacz także: 4 znaki zodiaku, do których pieniądze same lgną. Są skazane na bogactwo!

Horoskop dzienny - Baran

Baran postanowił już dziś rozpocząć weekend. Choć musisz jeszcze pracować, wszystkie obowiązki przyjdą ci jak z płatka, trudno się z resztą dziwić, postanowisz zrobić bowiem wyłącznie to, co koniecznie. Popołudnie spędzisz oddając się swojemu hobby lub oglądając filmy i seriale. 

Horoskop dzienny - Byk

Byk dzisiaj czuje się nieswojo. Dlatego też cały dzień będziesz powściągliwy. W pracy będziesz bał się podjąć ryzykowne ruchy, a w miłości wszystko pójdzie nie po twojej myśli. Spróbuj przeczekać. Jutro wszystko powinno poukładać się lepiej. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta postanowią więcej uwagi poświęcić dziś swojemu otoczeniu. Przede wszystkim zadbają o dom. W końcu podejmiesz się przemeblowania lub pojedziesz na zakupy, dzięki którym ożywisz swoje wnętrze. To dobry moment na tego typu zmiany, co do ceni cała twoja rodzina. 

Horoskop dzienny - Rak

Rak wróci w końcu do swoich korzeni. Ostatnio musiał się mocno odizolować, a teraz nareszcie odetchnie pełną piersią i nadrobi kontakty społeczne. Widać, że stęskniłeś się za swoimi bliskimi i na reszcie odżyjesz niczym piękny kwiat na wiosnę. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew za wszelką cenę będzie próbował przekonać do swoich racji najbliższych, a właściwie wszystkich wokół. Spróbuj zatem uzbroić się w cierpliwość. Nie przyjdzie ci to bowiem tak łatwo, jakbyś tego oczekiwał. Możesz jednak liczyć na pomoc młodej osoby, która co prawda nie ma autorytetu, ale podpowie ci rozsądne argumenty.

Horoskop dzienny - Panna

Panna niepewnie podchodzi do tego dnia. Czwartek rozpoczniesz cicho, spokojnie, ale powoli zaczniesz się rozkręcać. Już po południu zaczniesz tryskać optymizmem, dzięki czemu twoim najbliższym również udzieli się pozytywna energia!

Horoskop dzienny - Waga

Waga od rana jest roztrzepana. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki lekkiemu chaosowi w twoim życiu, w twoje ręce wpadnie coś totalnie niespodziewanego. A to może wpłynąć na twoje życie w niedalekiej przyszłości.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion emanuje dziś pewnością siebie. Dzięki temu będziesz w stanie naprawdę sporo osiągnąć. Przede wszystkim w kwestiach zawodowych i... handlowych. Czwartek sprzyja szalonym zakupom, zwłaszcza tym, które planowałeś od dłuższego czasu. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec ostatnio podupadł na zdrowiu. W związku z tym cały czas odczuwasz wewnętrzny niepokój. Postaraj się jakoś go zagłuszyć. Zdrowie fizyczne ma sporo wspólnego z psychiką. Relaksująca muzyka, chwila medytacji lub rozciągająca joga dobrze ci zrobią. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec ma dziś zwariowany dzień. Wszystkiemu winne są... plotki! Nie będziesz mógł się dziś nagadać ze współpracownikami, a potem dowiesz się czegoś interesującego na temat bliskich znajomych. To poprawi ci humor na cały dzień! No może jeszcze wieczorne zakupy do tego. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik jest dziś bardzo pracowity. Nie dość, że w pracy dasz z siebie wszystko, to jeszcze po południu zaplanujesz prawdziwe domowe rewolucje. Dogłębne sprzątanie, przeglądanie starych rzeczy, a nawet przemeblowanie mogą wpaść ci do głowy. Wykorzystaj na nie swoją energię, której niedługo może zabraknąć. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby otrzymają dziś zaproszenie, którego się nie spodziewały. Może to być jednak dla ciebie wielka szansa i okazja do poznania kogoś fascynującego. Nie zmarnuj jej! Spontaniczne decyzje mogą zaowocować naprawdę piękną przyjaźnią lub większym uczuciem. 

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku są bardzo rodzinne. Bliscy są dla nich najważniejsi!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!   

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów