Horoskop dzienny na czwartek 12 marca 2020. Co cię dziś czeka?

Wróżka Katerina 12.03.2020
horoskop
Fotografia: Shutterstock

Zastanawiasz się, co dziś wydarzy się w twoim życiu? Czwartek 12 marca niektórym z nas przyniesie niemiłą niespodziankę, a dla innych może być początkiem zupełnie nowej przygody. Sprawdź, jak będzie w twoim przypadku.

Horoskop dzienny na czwartek 12 marca 2020 zdradzi, jak potoczy się twój dzień. Jesteś ciekaw, co przygotowały dla ciebie gwiazdy? Być może to właśnie dziś wydarzy się coś, na co czekałeś od dłuższego czasu? Sprawdź!

Horoskop dzienny - Baran

Baran nie powinien dziś narzekać na powodzenie u płci przeciwnej. Jeżeli jesteś singlem, możesz spodziewać się miłego spotkania z kimś, kto od dłuższego czasu ma cię na oku. Jeżeli do tej pory nie dostrzegałeś tej osoby, najwyższy czas przyjrzeć się jej bliżej. Istnieje duża szansa na to, że ta relacja przerodzi się w coś głębszego...

Horoskop dzienny - Byk

Byk powinien dziś mieć się na baczności. Ktoś będzie chciał wykorzystać twoje dobre serce i chęć niesienia pomocy do podbudowania swojego ego. Osoba z bliskiego otoczenia udaje twojego przyjaciela, a w rzeczywistości myśli tylko o sobie. Nie daj się zmanipulować i postaw na siebie. W pracy nadchodzi czas stabilizacji.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta powinny uważać dziś na zdrowie. Najwyższy czas zadbać o siebie. Skończ z pracą po godzinach, wysypiaj się i postaw na zdrową dietę. Ponadto zadbaj o sprawność fizyczną. Trening na siłowni czy bieganie będą strzałem w dziesiątkę. W życiu miłosnym czeka cię rozczarowanie, które może wywrócić cię z równowagi.

Horoskop dzienny - Rak

Rak nie powinien stresować się rzeczami, na które nie ma wpływu. Bierzesz zbyt wiele na swoje barki, przez co możesz podupaść na zdrowiu psychicznym. Postaraj się zrelaksować. W wolnym czasie obejrzyj dobry film lub książkę. Dzięki temu zdystansujesz się do spraw, które od dłuższego czasu nie dają ci spokoju.

Horoskop dzienny - Lew

Lew może dziś liczyć na pozytywne zmiany w pracy. W końcu szef cię doceni. Jeżeli zależy ci na podwyżce, to może być właściwy moment na rozmowę. Postaraj się podsumować wszystkie swoje osiągnięcia i przedstaw je szefostwu. Pamiętaj o pozytywnym nastawieniu. Ono nigdy cię nie zawodzi. Zadbaj też o kontakty z przyjaciółmi, których ostatnio zaniedbywałeś. Być może oni potrzebują teraz twojej pomocy.

Horoskop dzienny - Panna

Panna powinna przestać skupiać się wyłącznie na sobie i wyjść do ludzi. To zapewni ci lepsze samopoczucie i sprawi, że choć na chwilę zrelaksujesz się i w końcu nabierzesz dystansu do spraw związanych z życiem uczuciowym, które od dłuższego czasu nie dają ci spokoju. Zaakceptuj to, że nie na wszystko masz wpływ i nie staraj się na siłę uszczęśliwiać kogoś, kto na ciebie nie zasługuje.

Horoskop dzienny - Waga

Waga dziś powinna skupić się na pracy. Przed tobą sporo wyzwań. Jeśli im podołasz, czeka cię nagroda. Jednak musisz liczyć się z kilkoma stresującymi sytuacjami. Ważne, abyś nie dał ponieść się emocjom i wykonywał swoje obowiązki zgodnie z wytycznymi. Nie licz na taryfę ulgową. Pod koniec dnia czeka cię ważna rozmowa z bliską osobą.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion rozpocznie dzień w bardzo dobrym nastroju, jednak nieoczekiwana zmiana planów najbliższej osoby może wzbudzić w tobie pewne podejrzenia. Brak zaufania może być w tym przypadku całkowicie uzasadniony, jednak zanim zaczniesz kogokolwiek oskarżać, upewnij się, czy na pewno ta osoba zawiniła. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec może dziś liczyć na sporo szczęścia. Zarówno w pracy, jak i w życiu uczuciowym możesz liczyć na przyjemne niespodzianki. Poczujesz się dzisiaj jak prawdziwy zwycięzca, jednak zamiast osiadać na laurach, daj z siebie wszystko, a osiągniesz kolejne sukcesy. W sytuacji, kiedy trzeba będzie podjąć trudną decyzję, zaufaj swojej intuicji. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec nie powinien dziś podejmować ważnych decyzji. To nie będzie twój dzień, ale nie poddawaj się. W pracy możesz liczyć na pomoc osoby, na którą zawsze możesz liczyć. Wykorzystaj to, a wszystko zakończy się dla ciebie pomyślnie. Zadbaj dziś o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Długi spacer lub jogging poprawią twoje samopoczucie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik powinien przestać myśleć o przeszłości i w końcu zająć się planami na przyszłość. Zaniedbałeś kilka spraw w życiu zawodowym, którymi najwyższy czas się zająć, by utrzymać swoją pozycję zawodową. Szef będzie przyglądał się uważnie twojej pracy. Pokaż mu, na co cię stać.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby mają przed sobą dzień pełen radosnych chwil. Już od rana czeka cię miła wiadomość od kogoś, kto wiele dla ciebie znaczy. W pracy zostaniesz doceniony. Uważaj tylko na zazdrosnych współpracowników. Reaguj natychmiast, gdy tylko zauważysz, że ktoś gra wobec ciebie nie fair. Pamiętaj o tym, by być asertywnym.

Zobacz także: Te znaki zodiaku po ślubie ukazują swoje mroczne oblicze!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów