Horoskop dzienny na czwartek 1 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 01.10.2020
horoskop dzienny czwartek
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na czwartek 1 października 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop na pełnię w Baranie 1 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - postaraj się za wszelką cenę zachować spokój. Niech nic nie wyprowadza cię z równowagi. Jeśli potrzebujesz sobie teraz trochę odpuścić, z pracą, z dietą czy z ćwiczeniami, zrób to. Zadbaj o relaks ciała, a odpocznie i dusza.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - twoja upartość może cię teraz zgubić. Postępujesz niezgodnie z własnymi pragnieniami, bo bardziej zależy ci na tym, by postawić na swoim. Nawet nie zauważasz, że próbujesz przebić głową mur. Idź na kompromis.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - możesz teraz zafascynować kogoś spod znaku z żywiołu Ognia - Barana, Lwa lub Strzelca. Ta osoba naprawdę cię polubi. Spędźcie razem trochę czasu, a zainspirujecie się nawzajem do czegoś, co wniesie do twojego życia dobre zmiany.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - czasem dobrym pomysłem jest na chwilę zapomnieć o swojej wrażliwości i o tym, że zawsze chcemy dobrze dla innych. Czego chcesz dla siebie? Kiedy pokażesz, że potrafisz o to zawalczyć, ludzie nabiorą do ciebie większego szacunku.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - nie daj sobie wmówić, że czyjeś złe zachowanie to twoja wina. Jeśli przez cały czas miałeś/aś czyste intencje, nie musisz brać na siebie żadnej odpowiedzialności. Pozwól, by to druga osoba samodzielnie zmierzyła się z sytuacją.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - wciąż działasz na ludzi - podziwiają cię przede wszystkim za twoje opanowanie. Mało kto jest w stanie sprawić, że zwatpisz w siebie. Wiesz, czego chcesz i masz na to plan. Uda Ci się.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - twój wewnętrzny dylemat wpływa także na ludzi wokół. Warto zadbać, by nie ucierpieli przy okazji. Szczególnie, jeśli niczym sobie na to nie zasłużyli. Nie próbuj poprawiać sobie nastroju zakupami, bo wydasz za dużo.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - te Skorpiony, które czują się samotne, powinny zastanowić się nad tym, gdzie mogą spotkać ludzi podobnych do siebie. Ostatnio interesujecie się osobami, które zupełnie do was nie pasują! Po co wiązać się z kimś, z kim nie można porozmawiać o niczym?

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - pozbądź się ze swojego otoczenia osoby, która wiecznie narzeka i psuje ci humor. Nie będziesz żałować, że nie masz z nią już kontaktu. Od razu poczujesz ulgę.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - odkryjesz, jak wiele ci daje słuchanie ludzi wokół. Kiedy uważnie przyjmiesz do siebie to, co mają ci do powiedzenia, sporo twoich problemów zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - miło będzie spotkać się z osobą, o której się do tej pory myślało, że z jakiegoś powodu nas nie lubi. W najbliższym czasie poczujesz z tego powodu sporo radości. Okazuje się, że zmartwienia były bezpodstawne!

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - masz już gotowy, misterny plan, o którym nie wie nikt poza tobą. To dobra decyzja. Zatrzymaj to wszystko, co wiesz, dla siebie.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów