Chiński znak zodiaku: Świnia. Poznaj jego charakterystykę!

Wróżka Katerina 25.02.2020 AKTUALIZACJA: 25.02.2020
horoskop chiński świnia
Fotografia: Shutterstock

Osoby spod znaku zodiaku Świni mogą w swoim życiu osiągnąć bardzo dużo. Warto wszystko jednak wcześniej zaplanować i poznać charakterystykę swojego znaku zodiaku.

Okazuje się, że ten chiński znak zodiaku jest bardzo przebojowy i pewny siebie. Większość Świń ma w swoim życiu wielką szansę osiągnąć sukces, wystarczy tylko, by nim odpowiednio pokierowały. Skoro zostaliście urodzeni w roku Świni, możecie mieć stuprocentową pewność, że posiadacie bardzo dużo talentów. Wystarczy tylko je odkryć.

Horoskop chiński: Świnia

Lata Świni: 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019, 2031.

Świnia zajmuje ostatnie miejsce w 12 chińskich znakach zodiaku. Osoby, które urodziły się w roku Świni, lubią zabawę, bogactwo, a szczęście się ich trzyma. Osoby spod tego znaku zodiaku bardzo lubią nieść pomoc i to nie tylko najbliższym. Osoby spod tego znaku zodiaku mają bardzo dobre serce, co może być wykorzystywane przez otoczenie.

Większość osób urodzonych w roku Świni ma bardzo pozytywną osobowość. Takie nastawienie do życia z pewnością udzieli się również innym osobom z otoczenia Świni. Osoby urodzone w roku Świni są rozsądne, rozrywkowe, a także budzą dużą sympatię. Mają jasno postawione cele, które realizuje krok po kroku.

Świnia - osobowość

Osoby spod tego znaku zodiaku mają bardzo dużo energii. Lubią zarażać nią innych, dlatego są tak bardzo lubiane przez otaczających ją ludzi. Zdarza się jednak, że Świnie mają duże szczęście do wpadania w kłopoty. Dzięki swojej obszernej wiedzy i odrobinie szczęścia potrafią wyjść z nich obronną ręką.

Większość Świń lubi spędzać czas wolny wśród ludzi. Świnia jest bardzo towarzyska i przyjacielsko nastawiona do obcych. Lubi rozmawiać i często swoim doświadczeniem pomaga innym ludziom napotkanym na swojej drodze. Ten znak zodiaku jest bardzo inteligentny i czysty pod każdym względem.

Zalety Świni:

  • uczciwość,
  • tolerancja,
  • surowość.

Wady Świni:

  • egoizm,
  • naiwność,
  • rozwiązłość.

Świnia - miłość

Osoby urodzone w roku Świni są stworzone do tworzenia związku. Partnera idealnego potrafią szukać przez wiele lat, jedna po jakimś czasie zawsze znajdują swoją drugą połówkę. Dla swojego wybranka potrafią się bardzo poświęcić.

Świnie bardzo lubią przebywać w towarzystwie innych osób. Seksualność jest dla niż bardzo ważna, są namiętne i pokazują to w sypialni.

Świnia - kariera

Osoby urodzone w roku Świni w pracy radzą sobie bardzo dobrze. Są niesamowicie kreatywne, dlatego przydadzą się w każdej firmie. Do swojej pracy podchodzą z dużym entuzjazmem. Lubią pomagać współpracownikom, jeśli widzą, że ci sobie nie radzą. W karierze Świnie wykazują się dużą cierpliwością oraz siłą woli. Powierzone im zadania zawsze wykonują dokładnie i precyzyjnie. Szef jest zawsze zadowolony ze Świni i stawia ją jako wzór.

Świnia - zdrowie

Osoby spod tego znaku zodiaku cieszą się bardzo dobrym zdrowiem przez całe życie. Zrównoważona dieta, a także aktywność fizyczna z pewnością przyczyniają się do dobrego zdrowia. Świnia są bardzo spokojna i rzadko ma problem ze stresem, co bardzo dobrze się sprawdza w sytuacjach stresogennych czy pracy, w której może być wystawiona na próbę.

Kolejność w zodiaku: dwunasty.
Szczęśliwe kolory: brązowy, złoty, żółty.
Szczęśliwe liczby: 2, 5, 8.
Szczęśliwe kamienie: rubin.
Planeta rządząca: Mars.
Miesiąc przypisany do znaku: listopad.
Odpowiednik w zachodnim zodiaku: Skorpion.

Zgadzasz się z tym horoskopem?

Zobacz także: Chiński znak zodiaku: Pies. Poznaj jego charakterystykę!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

1. Z którym żywiołem się utożsamiasz?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów