Horoskop chiński na 2020 rok. Zobacz, co cię czeka w ciągu najbliższych miesięcy!

Wróżka Katerina 26.02.2020
Horoskop
Fotografia: Shutterstock

Rok 2020 to rok Szczura, żywiołu Metalu. Zastanawiasz się, jaki to będzie rok dla ciebie? Sprawdź, jaki masz chiński znak zodiaku i koniecznie przekonaj się, co właśnie dla ciebie zapisały gwiazdy. Czeka cię świetlana przyszłość? A może czas przygotować się na niespodzianki? Oto horoskop chiński na 2020 rok.

Rok 2020 to rok Szczura. Rozpoczyna się on 25 stycznia 2020 rok, a zakończy 11 lutego 2021 roku. To także początek nowego cyklu, dlatego wszystkie decyzje, które teraz podejmiemy, będą ważne aż przez kolejnych 12 lat! A co takiego przyniesie nam kolejne 12 miesięcy? Zajrzyjcie do horoskopu chińskiego na 2020 rok.

Horoskop chiński na 2020 rok wyraźnie mówi, że to dobry moment na podejmowanie decyzji. Muszą być one jednak dobrze przemyślane, aby szedł za nimi sukces. To także zły czas na bezczynność i czekanie na to, co przyniesie nam los. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. 2020 rok powinien nam także upłynąć pod znakiem dbania przede wszystkim o siebie. Dopiero po załatwieniu własnych interesów możemy skupić się na interesie innych.

Szczur to chiński znak zodiaku, który charakteryzuje się dużą energią i chęcią do podejmowania działań. Jest inteligentny, wpada na genialne pomysły i motywuje innych. To także bardzo dominujący i zaborczy znak zodiaku. Sprawdź swój chiński znak zodiaku i zobacz, co cię czeka w bliskiej przyszłości.

Horoskop chiński na 2020 rok - rok Szczura

Horoskop chiński na 2020 rok wskaże ci drogę, którą powinieneś podążać. To właśnie z niego dowiesz się, czy czekają cię sukcesy w życiu zawodowym, a może w życiu prywatnym. Sprawdź, czy możesz liczyć na miłe zaskoczenia, a może warto jednak ustrzec się przed nieprzyjemnymi niespodziankami? Wszystko zapisane jest w horoskopie chińskim na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku.

Szczur w roku Szczura

Przed Szczurem rok pełen wyzwań i wielu... przeszkód. Nastaw się na to, że na twojej drodze pojawi się sporo sytuacji, które mogą sprawić, że się potkniesz. Uważaj też na fałszywych ludzi. Nastaw się na trudny rok. Następne będą lżejsze.

Bawół w roku Szczura

Bawół w roku Szczura w końcu będzie mógł odpocząć. Wygląda na to, że 2020 rok przyniesie chwilę wytchnienia. W końcu możesz wyluzować i zacząć inwestować chęci oraz energię we własne pasje. Najbliższe 12 miesięcy przyniesie ci szansę na rozwinięcie nowych zainteresowań i pasji. Możesz przekuć je też w sukces finansowy! To też dobry czas na myślenie o dalszej przyszłości.

Tygrys w roku Szczura

Tygrys w roku Szczura będzie dużo podróżował. Przed tobą wiele wyjazdów, ale na część z nich musisz przygotować się kondycyjnie. Wygląda na to, że twoje podróże związane będą zarówno z życiem prywatnym i życiem zawodowym. Jedno jest pewne - jedne i drugie przyniosą ci sporo satysfakcji!

Królik w roku Szczura

Przed tobą nieco rozczarowujący rok. Królik w roku Szczura może liczyć na przeciętną passę - w pewnych sytuacjach będziesz zadowolony, inne przyniosą negatywne zaskoczenie. Nie oznacza to jednak, że masz siedzieć w założonymi rękami. To właśnie świetny moment na popracowanie nad sobą. Wzmocnij swoją pozycję i w kolejne lata wejdź z pewnością siebie.

Smok w roku Szczura

Przed Smokiem fantastyczny czas! Dla Smoka rok Szczura będzie pasmem sukcesów. Masz doskonałą intuicję, a w dodatku sprzyjają ci gwiazdy. Wygląda więc na to, że każdy twój pomysł zostanie zrealizowany z powodzeniem. Powinieneś w ciągu tych 12 miesięcy wykonać jak najtrudniejsze zadania. Każde z nich sprawi ci ogromną satysfakcję, bo potoczy się po twojej myśli!

Wąż w roku Szczura

Przed Wężem rok, który na pewno nauczy go cierpliwości. Będziesz notować sukcesy, ale nie będą one tak spektakularne, jak zakładałeś. Wygląda na to, że będzie ci towarzyszyć przeciętne szczęście, ale z dwojga złego lepsze to niż nic.

Koń w roku Szczura

Koń powinien w roku Szczura nastawić się na wiele przeciwności. Niestety przed tobą trudny rok, ale możesz się na to przygotować. Przeanalizuj, jakie decyzje masz do podjęcia w najbliższym czasie i co w związku z nimi może pójść nie tak. W ten sposób rok Szczura minie ci nieco lżej niż zakładają gwiazdy.

Koza w roku Szczura

Koza ma przed sobą rok, który przyniesie trochę dobrego i trochę złego. Na pewno zostaniesz postawiony przed sytuacją, która będzie wymagała od ciebie szybkości działania i determinacji. Będzie to dla ciebie swojego rodzaju test. Zdasz go, ale musisz się na nim odpowiednio skupić.

Zobacz także: Oto 3 najbardziej irytujące znaki zodiaku. Nie cieszą się zbyt dużą popularnością

Małpa w roku Szczura

Małpa w roku Szczura będzie miała pomyślną passę. Przed tobą wiele sukcesów, szczęścia, a mało problemów i przeszkód na drodze. Ewentualne przeciwności losu pokonasz bardzo szybko. Nawet nie odczujesz ich pojawienia się. Obieraj nowe cele i uzbrój się w cierpliwość - nawet jeżeli nie zrealizujesz ich w ciągu kilku miesięcy, zrealizujesz je na pewno.

Kogut w roku Szczura

Kogut w roku Szczura powinien swobodnie działać i realizować swoje cele. Wygląda na to, że szczęście ci sprzyja, a pewne rzeczy przyjdą ci bardzo łatwo. Działaj, realizuj cele, a ich wymierne efekty pojawią się na horyzoncie już niedługo.

Pies w roku Szczura

Pies w roku Szczura osiągnie sporo sukcesów zawodowych. Nie wszystko będzie ci się układać idealnie, ale i tak będziesz zadowolony, a to w końcu najważniejsze. Uda ci się zdobyć parę rzeczy, o których marzyłeś od dawna. To też sprawi ci dużą satysfakcję.

Świnia w roku Szczura

Świnia w końcu może odsapnąć. Poprzedni rok nie był najszczęśliwszy, ale ten przyniesie dużo więcej pozytywnych bodźców. I choć trudno ci w to uwierzyć, największe szczęście i przyjemność przyniesie ci w 2020 roku... praca! Tak, to do ciebie niepodobne, ale z pewnością sprawi ci dużo satysfakcji.

Zobacz także: 4 znaki zodiaku, które odnajdą miłość w 2020 roku. Sprawdź, czy jesteś na liście!

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej!  

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

1. Z którym żywiołem się utożsamiasz?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów