Chiński znak zodiaku: Małpa. Sprawdź jego charakterystykę!

Wróżka Katerina 13.02.2020 AKTUALIZACJA: 13.02.2020
chiński znak zodiaku małpa
Fotografia: Shutterstock

Dowiedz się, czym charakteryzuje się chiński znak zodiaku Małpa. Odkryj wszystkie tajemnice tego znaku. Poznaj niezbędne informacje i odkryj w sobie niebywały potencjał.

Osoby urodzone w roku Małpy mogą osiągnąć wszystko, co sobie zaplanują. Nic nie jest poza zasięgiem waszych możliwości, wszystko, co sobie zaplanujecie, okaże się sukcesem.

Osoby spod znaku zodiaku Małpy mają również bardzo dużo ukrytych talentów, które z pewnością się ujawnią, jeśli zaczniecie je rozwijać. Sprawdźcie czym jeszcze, charakteryzują się osoby spod znaku Małpy.

Horoskop chiński: Małpa

Lata Małpy: 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016.

Osoba spod znaku Małpy jest bardzo lubiana w środowisku, w którym się obraca. Szybko znajduje przyjaciół, którzy zostają z nimi na długie lata, zahipnotyzowani magnetyzmem Małpy. Osoby spod tego znaku uwielbiają opowiadać dowcipy. Dzięki temu ich znajomi świetnie się z nimi bawią.

Małpy są bardzo ciekawskie i to może okazać się dla nich bardzo zgubne. Czasami nie warto interesować się cudzymi sprawami, bo możemy kogoś zirytować. Osoby urodzone w roku Małpy lubią ryzyko i dobrą zabawę. Nie lubią podejmować decyzji, a także stagnacji.

Małpa - osobowość

Człowiek urodzony pod znakiem Małpy bardzo szybko przyswaja informacje. Ma bardzo dużo zainteresowań i pasji, które cały czas stymulują go do działania. Małpa świetnie sprawdzi się w pracy, gdzie potrzebny jest kontakt z drugim człowiekiem. Ekscentryczna natura Małpy może okazać się dla niektórych irytująca, ponieważ Małpa zbyt często lubi być w centrum zainteresowania.

Małpy są bardzo kreatywne i sprytne, co pozwala im na pokazanie swojego całego wachlarza możliwości. Osoby spod tego znaku zodiaku lubią podejmować wyzwania, w których rywalizują z konkurentami. Inteligencja Małpy bardzo często przewyższa poziomem osoby, z którymi musi współpracować, dlatego bardzo często zdarza się, że jest odbierana jako osoba przemądrzała. Kiedy Małpa zrobi błąd, potrafi się do niego przyznać i wyciągnąć konstruktywne wnioski.

Zalety Małpy:

 • inteligencja,
 • poczucie humoru,
 • niezależność.

Wady Małpy:

 • drażliwość,
 • porywczość,
 • niedbałość.

Małpa - miłość

W miłości Małpa jest bardzo wyuzdana. Uwielbia flirtować i przyciągać uwagę swoich potencjalnych partnerów. Lubi być stymulowana intelektualnie oraz fizycznie. Nie umie żyć w stałych związkach, ponieważ nie lubi rutyny. Na drodze do swojego celu potrafi być przebiegła, a także podstępna. Podczas flirtowania z Małpą warto zachować szczególną ostrożność.

Musi być pewna, że jej partner jest tym jedynym. Jeśli nie będzie mieć tego przekonania, taki związek Małpy nie będzie trwać długo.

Małpa - kariera i praca

Osoby urodzone w roku Małpy mają dobrą pamięć i umiejętności szybkiej adaptacji. Są inteligentne oraz bardzo spokojne co przydaje się w stresującej pracy. Swoje obowiązki wykonują sumiennie i szybko, dlatego są jednymi z najlepszych pracowników. Najlepszą pracą dla Małpy będzie taka, w której będą mogły wykazać się swoją inteligencją, a także umiejętnością logicznego myślenia.

Małpa - zdrowie

Małpy nie narzekają na swoje zdrowie, ponieważ są bardzo aktywne. Małpa bardzo lubi uprawiać różnego rodzaju sporty i próbować nowych rzeczy. Zrównoważona dieta pomoże utrzymać zdrowie na odpowiednim poziomie. Zdrowe odżywianie zapewni energię na wiele lat.

Kolejność w zodiaku: dziewiąty.
Szczęśliwe kolory: biały, złoty, niebieski.
Szczęśliwe liczby: 1, 7, 8.
Szczęśliwe kamienie: chryzolit.
Planeta rządząca: Saturn.
Miesiąc przypisany do znaku: sierpień.
Odpowiednik w zachodnim zodiaku: Lew.

Znani ludzie urodzeni w roku Małpy:

 • Hugh Jackman,
 • Lucy Liu,
 • Tom Hanks,
 • Juliusz Cezar,
 • Tom Selleck,
 • Kylie Minogue
 • Elizabeth Taylor.

Zgadzacie się z charakterystyką swojego znaku zodiaku?

Zobacz także: Chiński znak zodiaku: Koza. Poznaj charakterystykę tego znaku!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

1. Z którym żywiołem się utożsamiasz?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów