Chiński znak zodiaku: Królik. Sprawdź swój horoskop!

Wróżka Katerina 30.01.2020 AKTUALIZACJA: 30.01.2020
chiński znak zodiaku królik
Fotografia: Shutterstock

Sprawdź, jakie cechy posiada chiński znak zodiaku Królik i dowiedz się, jakie tajemnice skrywa. Dowiedz się, jakie są twoje słabe i mocne strony i jeszcze lepiej zaplanuj swoją przyszłość.

Osoby urodzone w roku Królika mają bardzo duże szanse na sukces.

Wystarczy tylko odpowiednio pokierować swoim życiem i w dobrym kierunku rozwinąć swoje talenty. To wszystko sprawi, że zwiększycie szanse na zbliżenie się do swoich celów.

Horoskop chiński: Królik

Lata Królika: 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023.

Osoba urodzona w roku Królika jest bardzo uprzejma, uczuciowa i ostrożna. Najczęściej wiedzie bardzo spokojne życie, które jest dokładnie poukładane. Niektórych może nudzić tak uporządkowane życie. Króliki zazwyczaj są osobami bardzo spokojnymi i rozważnymi. Nie lubią wdawać się w konflikty i niepotrzebne kłótnie.

Większość Królików postrzeganych jest przez otoczenie, jako osoby niezwracające uwagi na otaczające ich sprawy. Króliki żyją w swoim świecie, co czasami może denerwować ich najbliższych. Okazuje się, że ten znak zodiaku często jest

Królik - osobowość

Osoby o tym znaku zodiaku mają bardzo silny charakter, który objawia się bardzo wysokim poziomem inteligencji. Osoba urodzona w roku Królika bardzo szybko nawiązuje kontakty z drugą osobą. Przy pierwszym poznaniu, Króliki mogą wydawać się samolubne i bezczelne, jednak po kilku bliższych rozmowach pierwsze wrażenie znika.

Króliki lubią wyróżniać się na tle pozostałych ludzi. Mają artystyczną duszę. Dzięki wrodzonym talentom plastycznym umieją tworzyć piękne rzeczy. Muszą jednak odkryć dziedzinę, w której rozwiną skrzydła.

Osobowość Królików jest bardzo złożona. Z jednej strony lubią wolność, a z drugiej dążą przez całe życie do założenia rodziny. Osoby spod tego znaku chcą posiadać dużą rodzinę, której członkowie stanowią zgraną drużynę. Bezpieczeństwo bliskich jest dla nich priorytetem.

Zalety Królika:

 • uczciwość,
 • ostrożność,
 • zachowawczość.

Wady Królika:

 • egoizm,
 • drażliwość,
 • pedanteria.

Królik - miłość

Osoby urodzone w roku Królika mają bardzo dużo empatii na innych. Są bardzo skryte, dlatego mogą wydawać się oziębłe. Króliki nie pokazują swoich emocji, ponieważ obawiają się tego, że ktoś może jej zranić. Jeśli znajdą odpowiednią osobę, pokażą jej, że są kochające i namiętne. Wrodzony romantyzm z pewnością się uaktywni, kiedy ukochany rozbudzi w nich pokłady namiętności.

Króliki dążą do założenia dużej rodziny, ponieważ mają silne rozwinięty instynkt rodzicielski. Są nadopiekuńcze, co czasami może wydawać się poważnym problemem w wychowaniu dzieci.

Królik - kariera i praca

Ten znak zodiaku świetnie radzi sobie w grupie, ponieważ świetnie łagodzi pojawiające się konflikty. Lubi pracować z ludźmi, ponieważ chętnie poznaje nowe osoby. Króliki dobrze sprawdzą się na stanowiskach kierowniczych, ponieważ są bardzo uporządkowane i dokładne. Cieszą się z sukcesów, jednak nie mają wygórowanych ambicji zawodowych. Króliki są dobrze zorganizowane i bardzo elokwentne, co często może być pomocne w sytuacjach kryzysowych.

Królik - zdrowie

Większość Królików ma bardzo przeciętne zdrowie. Zdarza im się zachorować, szczególnie zimą, kiedy jest sezon przeziębień. Osoby o tym znaku zodiaku powinny również wprowadzić do swojego życia zdrową dietę, a także ćwiczenia. Króliki nie powinny się stresować, przejmowanie się drobnymi sprawami może doprowadzić do poważnych chorób.

Kolejność w zodiaku: czwarty.
Szczęśliwe kolory: czerwony, niebieski, różowy.
Szczęśliwe liczby: 3, 4, 9.
Szczęśliwe kamienie: perła.
Planeta rządząca: Jowisz.
Miesiąc przypisany do znaku: marzec.
Odpowiednik w zachodnim zodiaku: Ryby.

Znani ludzie urodzeni w roku Królika:

 • Johnny Depp,
 • Agatha Cristie,
 • Angelina Jolie,
 • Brad Pitt,
 • Whitney Houston.

Jaki masz znak zodiaku?

Zobacz także: Horoskop chiński na 2020 rok. Zobacz, co cię czeka w ciągu najbliższych miesięcy!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

1. Z którym żywiołem się utożsamiasz?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów