Ruchy w Układzie Słonecznym mają wpływ na nasze zachowanie. Zobacz, jak mogą wpłynąć na ciebie w najbliższych dniach

Emilia Klima 20.09.2017
Ruchy w Układzie Słonecznym
Fotografia: pexels.com

Zmiany w Układzie Słonecznym wpływają na nasze samopoczucie. 

Dziś w nocy Księżyc będzie całkowicie zasłonięty. Nie będzie to tak zjawiskowe jak zaćmienie Księżyca, które było niedawno, jednak może mieć wpływ na nasze samopoczucie. Wszystko przez ruchy w Układzie Słonecznym. Podobnie jak w przypadku zaćmienia, zakrycie polega na poruszaniu się przed jednym ciałem niebieskim drugiego. Ostatniej nocy Księżyc przeszedł przed Wenus, a dziś zakryje Merkurego i Marsa. Choć ruchy planet nie są szkodliwe dla naszego zdrowia, możemy czuć się w związku z nimi nieswojo.

Nadchodzi nów księżyca

Planeta Wenus powiązana jest z czułością i prawdziwą miłością. Jej zasłonięcie może wywoływać w tobie chęć poszukiwania prawdziwego uczucia. Ten tydzień sprzyja szczerym rozmowom, dlatego warto wykorzystać go na spokojną pogawędkę od serca ze swoją drugą połówką lub przemyślenie następnego etapu swojego życia.

Mars odpowiada za nasze pasje. Jego przysłonięcie sprzyja zmienieniu podejścia do postawionych sobie wyzwań. Dodaje pewności siebie nieśmiałym oraz uspokaja tych, którzy są zbyt pewni siebie. Warto ten czas wykorzystać na rozliczenie się z problemami zarówno w pracy jak i w domu. Mars niesie za sobą dynamiczną energię i będzie przypominać ci, że nie ma jednego rozwiązania dla wszystkich problemów.

Mercury jest planetą komunikacji. Jego zakrycie oznacza, że nadszedł czas na poszukiwanie prawdy. Jeżeli ty lub ktoś z twojego otoczenia mieliście problem w jakiejś sytuacji – czas to rozwiązać. Mogą pojawić się pewne fakty, które ogłosi ci ktoś inny. Możesz też chcieć rozwiązać pewne kwestie na własną rękę. Jeżeli będziesz czuł taką potrzebę – może być to efektem ruchu planet.

Nie obejrzymy zjawiskowego zaćmienia Księżyca, ale możemy odczuć jego zasłonięcie na własnej skórze. Możesz działać lub to przeczekać. Już niedługo Księżyc znów będzie w nowiu. 

Ruchy w Układzie Słonecznym mają wpływ na nasze samopoczucie
Fotografia: pexels.com
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów