16 października będzie miało miejsce niezwykłe zjawisko! Przez to możesz być przemęczony

Wróżka Katerina 15.10.2020
Księżyc w Nowiu w nocy na niebie widnieje nad miastem
Fotografia: Shutterstock

Już dziś w nocy będziemy świadkami niezwykłego zjawiska. Czas na Księżyc w Nowiu w Wadze. Sprawdź, jak może to wpłynąć na twoje samopoczucie.

Księżyc ma różne fazy i każda z nich może zupełnie co innego oznaczać dla nas. Jedni wierzą w to, że jedyny wpływ na ludzi może mieć pełnia Księżyca. Do tego stopnia, że nawet podcinają włosy wtedy, gdy ma ona miejsce. Okazuje się, że jednak nie tylko pełnia ma na nas ogromny wpływ. W każdej fazie Księżyca może się wydarzyć coś nieprzewidywalnego. A przed nami Księżyc w Nowiu w Wadze, który przyniesie sporą dawkę wyczerpania, jak również wewnętrzne katharsis. Zobaczcie sami, czego możemy spodziewać się po tej fazie Księżyca!

Zobacz także: W Halloween na niebie pojawi się niebieski Księżyc! Czeka nas wyjątkowa pełnia

Nów Księżyca w Wadze 16 października. Jak to na nas wpłynie?

Już w piątek, 16 października, na niebie ujrzymy Księżyc w Nowiu. Tym razem znajduje się on pod znakiem Wagi. Co to oznacza dla nas?

Przede wszystkim przez cały dzień możemy czuć się wyczerpani. Nów niestety sprzyja zmęczeniu i nie dodaje energii, ale to dobry moment na wewnętrzne oczyszczenie i rozpoczęcie pewnych rzeczy od nowa. 

Nów w Wadze symbolizuje radzenie sobie z problemami i chaosem. Dlatego też sprzyja pokonywaniu wszelkich trudności. Choć zabraknie ci energii, zdobędziesz siłę na poradzenie sobie z problemami, które od dawna zaprzątają twoją głowę. 

Dzisiejszy wieczór to dobry moment na odpoczynek i zresetowanie umysłu. Spróbuj przestać zaprzątać sobie myśli problemami dnia codziennego i skup się wyłącznie na sobie. Zrelaksuj się i poczuj, jak napięcie odpływa w niepamięć. 

To też dobry moment na poprawienie relacji z ukochaną osobą. Jeżeli coś w waszym związku ostatnio nie grało, dzisiejszy wieczór sprzyja naprawieniu tego. Pamiętaj, że relaks we dwójkę jest zawsze lepszy, niż w pojedynkę. 

Zobacz także: Faza Księżyca, w której się urodziłaś, ma wpływ na twoje życie! Poznaj swoją osobowość

Myślisz, że opis twojego znaku zodiaku do ciebie nie pasuje? Może urodziłeś się pod inną gwiazdą? Sprawdź to! 

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

1. Z którym żywiołem się utożsamiasz?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów