Praca marzeń dla podróżników! Można zarobić nawet 500 tysięcy za rejs dookoła świata!

Roksana Orlicka 05.02.2019
Podróżniczka
Fotografia: Shutterstock

Marzysz o podróżowaniu, ale nie możesz wziąć urlopu w pracy? Można połączyć jedno z drugim! Karaibskie linie luksusowych statków wycieczkowych szukają ludzi do nietypowej pracy.

Marzysz o wyjątkowej pracy? Royal Caribbean, linie luksusowych statków wycieczkowych, zamieściły ostatnio w sieci nietypowe ogłoszenie o pracę. Royal Caribbean zatrudni podróżników. Firma ma tylko jedno wymaganie - odpowiednia osoba będzie podróżować po całym świecie, a za zadanie będzie miała znalezienie ciekawych atrakcji na brzegu, z których będą mogli skorzystać klienci Royal Caribbean. 

Praca marzeń dla podróżników

Oferta Royal Caribbean brzmi jak praca marzeń. Wybrany pracownik będzie podróżować na jednym z luksusowych statków Royal Caribbean. Firma pokryje wszystkie koszty i dodatkowo zapłaci około 100 tysięcy funtów, co w przeliczeniu daje około 489 tysięcy złotych. Zadaniem pracownika Royal Caribbean będzie rejs dookoła świata w celu znalezienia atrakcyjnych miejsc na lądzie dla klientów firmy. Dodatkowo Royal Caribbean oczekuje, że taki pracownik będzie dzielić się swoimi przeżyciami i doświadczeniami w social mediach. 

Rejs dookoła świata na luksusowym statku

Jakie są wymagania? By podjąć pracę na statku Royal Caribbean trzeba mieć ukończone 21 lat, ważny paszport, dużo wolnego czasu oraz być aktywnym na Instagramie. Royal Caribbean wybierze pracownika na zasadzie konkursu. Wystarczy opublikować swoje ulubione zdjęcie i film z podróży na Instagramie, InstaStories oraz IGTV, w materiałach należy dodać odpowiednie tagi #ShoreExplorer oraz oznaczyć @RoyalCaribbeanUK.

Jakie miejsca odwiedzi pracownik Royal Caribbean? Ma to być Alaska, norweskie Fiordy, luksusowa wyspa na Karaibach czy japońska Osaka. Podróż będzie trwała od maja do końca sierpnia 2019 roku. Jeden rejs może trwać od 3-4 tygodni bez przerwy.

Firma ogłosi zwycięzcę 15 kwietnia

Uważacie, że to praca marzeń?

Zobacz także: Praca marzeń w zasięgu ręki. Poszukują "testera luksusowych produktów"

5 pracowników siedzą na krzesłach. Są ubrani bardzo elegancko.
Rozwiąż quiz

Jakim typem pracownika jesteś?

5 pracowników siedzą na krzesłach. Są ubrani bardzo elegancko.

1. Co robisz zaraz po wejściu do pracy?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów