Za opiekę nad dwoma psami właściciele chcą zapłacić ponad 160 tysięcy złotych rocznie. Czy to praca marzeń?

Julita Buczek 02.12.2019
opieka nad psami praca marzeń
Fotografia: Shutterstock

Niesamowite ogłoszenie pojawiło się na brytyjskim portalu z ofertami pracy. Opieka nad dwoma psiakami za tak wysoką stawkę z pewnością skusi niejedną osobę do przesłania CV.

To niesamowita oferta pracy wcale nie jest żartem. Właściciele dwóch uroczych Golden Retrieverów szuka osoby, która mogłaby się nimi zająć.

Dodatkowo płacą niemałą kwotę za opiekę nad uroczymi psiakami. Sprawdźcie szczegóły tej intratnej oferty!

Praca marzeń w Londynie za 160 tysięcy rocznie

Okazuje się, że ciekawe ogłoszenie zostało opublikowane przez firmę "Silver Swan Recruitment" z Londynu. To właśnie w stolicy Wielkiej Brytanii będzie musiał zamieszkań nowy opiekun dwóch szczeniaków: Oscara i Milo. Goldeny będą wymagać od opiekuna dużej ilości zabawy, ale także kontrolnych wizyt u weterynarza. Właściciele zwierzaków prócz wysokiej stawki za opiekę proponują pokój w swoim wielkim domu, a nawet wolne od pracy weekendy.

Ogłoszenie, które zostało zamieszczone na zagranicznym portalu, pojawiła się także informacja o wymaganych cechach kandydata. Opiekun ma być odpowiedzialny, a także punktualny. Pracownik musi także umieć zajmować się domem, kiedy jego właścicieli nie ma w domu, tak aby zapewnić najwyższy poziom obsługi.

Bylibyście zainteresowani tego typu ofertą pracy?

Zobacz także: Suknia ślubna Julki z "Przyjaciółek" zachwyciła fanów serialu. Wiemy, gdzie można kupić ten model!

Niektóre cieszą oczy pięknym białym piaskiem. Inne mają piękne miejsca do odwiedzenia. Poznajcie 10 niezwykłych wysp świata. Niektóre są przerażające!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów