Praca w raju czeka. Polska rodzina szuka niani na niezapomniany rejs

Redakcja 23.05.2018
Ania i Bartek Dawidowscy
Fotografia: facebook.com/sailoceans

To propozycja, obok której ciężko przejść obojętnie. W grę wchodzą rajskie widoki, słońce i niesamowita przygoda. 

Jesteś znudzona dotychczasową pracą? Masz ochotę rzucić wszystko i wyjechać gdzieś daleko? Świetnie, pewna para z Polski ma dla ciebie ofertę nie do odrzucenia.

Zobacz także: Polak buduje polską wioskę na Filipinach 

Ania i Bartek Dawidowscy od trzech lat mieszkają na łodzi z dwójką swoich dzieci i tak zwiedzają świat. Teraz poszukują kogoś, kto w rejs popłynie razem z nimi. Jedyne czego oczekują to pomoc w opiece nad Kubą i Julianem i w codziennych obowiązkach „domowych” na jachcie. Osoby bez żeglarskiego doświadczenia nie mają o co się martwić. Wszystkiego nauczą się na miejscu. W zamian Polacy oferują kieszonkowe (150 euro/mies.), wyżywienie i niezapomnianą przygodę.

Para odwiedziła już m.in. Dominikanę, Maderę, Wyspy Kanaryjskie i Bahamy. Wszystkie swoje ekscytujące wojaże relacjonują na bieżąco na blogu SailOceans na Facebooku. To tam też pojawiło się ogłoszenie o pracę.

Poszukiwana/poszukiwany pozytywna, uśmiechnięta i zaradna załoga/opieka dla dzieci/członek rodziny by podzielić się życiem na żaglowym trimaranie przez niecały rok w okolicach Południowej Ameryki, Karaibów, Bahamów i zakończyć rejs w Europie – napisali pod zamieszczonym nagraniem zachęcającym do wspólnej podróży.

Żeby załapać się na tak niesamowita przygodę trzeba do 15 lipca uśmiechnąć się przed kamerą i opowiedzieć małżeństwu coś o sobie. Praca na odległych wodach ma potrwać około 10-12 miesięcy. Przyszły opiekun wyruszy w podróż na przełomie września i października.

Zobacz także: Rzuciła pracę i zaczęła podróżować. Publikuje porady dla internautów 

Jeśli chcesz poznać ich lepiej, zobacz, co o swoim życiu Ania i Bartek opowiedzieli w studiu Chillizet.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów