Praca marzeń w zasięgu ręki. Poszukują "testera luksusowych produktów"

Magdalena Barszczak 04.02.2019
praca marzeń
Fotografia: Shutterstock

Podróże i niezapomniane doświadczenia w cenie. Czego chcieć więcej?

Egzotyczne wyspy, krystalicznie czysta woda, luksusowe hotele i jachty - to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Poczujesz się jak księżniczka lub książę z bajki i jeszcze ci za to zapłacą. Brytyjska firma szuka testera luksusowych produktów. W zamian oferuje mnóstwo niezapomnianych wrażeń i atrakcyjne wynagrodzenie.

Firma HushHush, nazywana Amazonem dla bogaczy, zajmuje się sprzedażą luksusowych produktów. Oferuje nieruchomości z górnej półki, supersamochody, prywatne samoloty i jachty, ekskluzywne zegarki i designerskie meble - wszystko za pieniądze, o jakich się nam nie śniło. Teraz możesz przetestować ten asortyment dla innych, zanim trafi w ręce klienta.

Niektóre z najdroższych przedmiotów pojawiających się na naszej stronie to: francuski pałac o wartości 62 milionów funtów, zegarek z kamieniami szlachetnymi za 55 milionów funtów, luksusowy superjacht, który kosztuje 47 milionów funtów i samolot Legacy o wartości 18 mln funtów - czytamy w ogłoszeniu.

Najlepsza praca na świecie? Tester luksusowych produktów poszukiwany

To zajęcie na cały etat. Pracownik będzie odwiedzał posiadłości i wyspy na całym świecie - od Paryża przez Dubaj po Polinezję Francuską, dlatego musi być gotowy na liczne wyjazdy. Idealny kandydat powinien być elokwentny, dyskretny i towarzyski oraz mieć w sobie pasję do podróży. Musi także szybko się uczyć, interesować sztuką oraz modą i oczywiście znać angielski.

W zamian HushHush oferuje bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - 75 tys. funtów rocznie (równowartość 366 tys. zł), czyli około 30 tys. zł miesięcznie.

Jeśli spełniasz wszystkie wymagania, nie wahaj się wysłać swojego zgłoszenia za pośrednictwem strony internetowej firmy. Warto się pospieszyć, ponieważ nie podano daty zakończenia rekrutacji.

Zobacz także: Pobyt w raju zupełnie za darmo. Praca marzeń szuka człowieka

Taka praca to nie praca. Możesz zgarnąć fortunę i spełnić marzenia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów