Praca marzeń na Malediwach czeka! Luksusowy kurort oferuje miejsce i zaprasza

Paulina Ermel 18.09.2020
Malediwy
Fotografia: Shutterstock

Chcielibyście popracować zdalnie w tym bajkowym miejscu? Teraz macie taką możliwość.

Pisaliśmy całkiem niedawno o tym, że Barbados zachęca turystów do tego, żeby przyjechali na wyspę i pracowali tutaj przez rok zdalnie. W ten sposób chce zachęcić ludzi do tego, żeby znów zaczęli podróżować, czym wspomogą turystykę.

Tym razem na podobny pomysł wpadli właściciele jednej z malediwskich wysp. Luksusowy kurort oferuje miejsce do pracy zdalnej. W czym tkwi haczyk? Możecie stąd pracować, ale - w odróżnieniu od oferty Barbadosu - pobyt również musicie opłacić sami.

Praca marzeń na Malediwach

Pandemia koronawirusa na świecie sprawiła, że tysiące ludzi pracuje teraz zdalnie. W końcu jest wiele zawodów, w których można wykonywać swoje obowiązki z każdego miejsca na świecie. Dlatego właśnie powstała atrakcyjna oferta pracy zdalnej na jednej z malediwskich wysp.

Kurort The Nautilus Maldives oferuje chętnym (i przy okazji tym, którzy mają na koncie trochę pieniędzy) miejsce do pracy zdalnej. Władze prywatnej wyspy reklamują, że mogą nawet umieścić biurko na plaży lub na mieliźnie na Oceanie Indyjskim. Każdy zainteresowany będzie mógł w ten sposób popracować zdalnie z bajkowym widokiem na turkusową wodę.

Jest jednak jeden haczyk. To zdecydowanie nie jest oferta dla wszystkim. Bowiem za pobyt na tej wyspie musicie zapłacić sobie sami. Za 2 tygodnie pracy w tym miejscu zapłacimy... prawie 38 tys. dolarów.

Przypominamy też, że żeby dostać się na Malediwy trzeba wykonać test na obecność koronawirusa - na 3 dni przed wylotem.

Trudno uwierzyć, że te miejsca istnieją naprawdę. Oto 9 najdziwniejszych atrakcji, jakie stworzyła natura.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów