Władze egzotycznej wyspy oferują pracę marzeń! Poszukują chętnych z całego świata

Paulina Ermel 16.07.2020
Barbados
Fotografia: Shutterstock

Premier Barbadosu chce w ten sposób wspomóc gospodarkę, która ucierpiała w wyniku wybuchu pandemii koronawirusa na świecie.

Pandemia koronawirusa niemal całkowicie zmieniła nasze życie. Przez kilka miesięcy siedzieliśmy zamknięci w domach, aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa. Przeszliśmy na pracę zdalną, dzieci rozpoczęły także edukację domową.

Teraz świat powoli wraca do normalności, choć kryzys nie został jeszcze zażegnany. Jednak władze wielu państw poluzowały już obostrzenia związane z pandemią, aby nieco wspomóc nadwyrężoną gospodarkę. Premier Barbadosu wpadł na pomysł, który może nieco wspomóc jego kraj - teraz oferuje chętnym pracę marzeń. Możesz wciąż wykonywać swoje obowiązki, ale z... letniego domku na egzotycznej karaibskiej wyspie!

Praca marzeń na Barbadosie

Władze Barbadosu oferują zainteresowanym całoroczną pracę zdalną na tej egzotycznej wyspie. Oznacza to tyle, że teraz możesz wykonywać swoje obowiązki zawodowe z tego bajkowego miejsca na Karaibach!

Projekt Barbados Welcome Stamp ma zachęcić turystów do przyjeżdżania na wyspę na dłuższy okres. Teraz bowiem turystyka tego regionu kuleje - wciąż wiele osób boi się zakażenia i wybiera bliższe miejsca na znacznie krótsze wyjazdy.

Warto zaznaczyć, że prawie 50 proc. PKB Barbadosu pochodzi właśnie z wpływów z turystyki! A ta niemal przestała istnieć, kiedy wybuchła pandemia koronawiursa.

Na szczęście od połowy lipca granice tej malowniczej wyspy są znów otwarte, a władze proponują wszystkim chętnym rok pracy zdalnej właśnie w tym miejscu. Wciąż możesz wykonywać swoje obowiązki, ale z domku letniskowego na Karaibach.

Co o tym sądzicie?

Aż trudno uwierzyć, że te miejsca istnieją naprawdę. Oto 9 najdziwniejszych atrakcji, jakie stworzyła natura.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów