Praca marzeń dla miłośników Harry'ego Pottera czeka! Można zarobić tysiąc dolarów

Paulina Ermel 21.04.2020
Kadr z filmu "Harry Potter"
Fotografia: Eastnews

Lubicie serię książek i filmów o Harrym Potterze? Jesteście w stanie czytać je i oglądać bez końca? Zatem zainteresuje was ta oferta pracy. Można w niej zarobić nawet tysiąc dolarów!

W sieci pojawiła się oferta pracy marzeń dla fanów Harry'ego Pottera! Jeżeli uwielbiacie książki o zdolnym czarodzieju i jego przyjaciołach, a jeszcze bardziej wciągnęły was ich filmowe adaptacje, koniecznie powinniście tutaj aplikować.

Wygląda na to, że za obejrzenie serii filmów o Harrym można zgarnąć nawet tysiąc dolarów! Zobaczcie, na czym dokładnie polega ta oferta.

Praca marzeń dla miłośników Harry'ego Pottera

Portal EdSmart poszukuje pięciu fanów Harry'ego Pottera, którzy nie boją się długich i wyczerpujących maratonów filmowych. Wygląda na to, że wybrani kandydaci będą musieli obejrzeć maraton filmów o Harrym Potterze, a także powstałe do tej pory części "Fantastycznych zwierząt". Ich zadanie prócz tego będzie polegało na zrobieniu w mediach społecznościowych relacji z tego oglądania.

Czy fani Harry'ego Pottera mogliby się zgłosić? W EdSmart wierzymy, że teraz każdemu z nas przydałaby się odrobina magii, a tak się składa, że my również uwielbiamy Harry'ego Pottera. Większość mugoli spędza w czas w domu w ramach przymusowej izolacji - teraz wszyscy żyjemy w komórce pod schodami przy PriveT Drive 4 w Little Whinging. Nie możemy pójść na zakupy na Diagon Alley ani spotkać się z przyjaciółmi w Hogwarcie. Właśnie dlatego postanowiliśmy zapłacić pięciu mugolom, czarodziejom i czarodziejom półkrwi za obejrzenie wszystkich filmów z serii "Harry Potter" oraz dwóch części "Fantastycznych zwierząt". Wyboru odpowiednich kandydatów dokona Tiara Przydziału - czytamy w ogłoszeniu.

Aby otrzymać tę pracę marzeń trzeba spełnić kilka warunków. Zgłaszać się mogą wyłącznie pełnoletni. Muszą mieć oni także konta w mediach społecznościowych, aby zamieszcza tu relacje. Niestety aplikować mogą wyłącznie obywatele USA albo osoby, które mają pozwolenie na pracę w tym kraju. Aplikacje można wysyłać do 15 maja.

Mamy nadzieję, że jakaś polska marka podchwyci ten pomysł!

Aż trudno uwierzyć, że te miejsca istnieją naprawdę. Oto 9 najdziwniejszych atrakcji, jakie stworzyła natura!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów