Wyjątkowa praca dla wszystkich miłośników zwierząt. Pieszczoch szczeniaków poszukiwany

Anna Respondek 07.11.2018
Szczeniak na kanapie
Fotografia: Shutterstock

Jeśli kochasz małe, słodkie szczeniaki, nie ma się nad czym zastanawiać.

Jak wiadomo zwierzęta to jedni z najlepszych przyjaciół ludzi. W szczególności mowa o psach, które czasem, jak nikt inny, potrafią poprawić humor i sprawić, że dzień staje się znacznie lepszy. Doskonale wiedzą o tym wszyscy psiarze, którzy najchętniej każdą chwilę spędzaliby z pupilem, drapiąc go za uchem i chodząc na długie spacery. Teraz na rynku pracy pojawiła się zaskakująca oferta, dzięki której można połączyć przyjemne z pożytecznym. Jedyny wymóg: nieskończona miłość do zwierząt. 

Pieszczoch szczeniaków poszukiwany

Aby spełnić swoje marzenie i pracować jako "pieszczoch szczeniaków", należy udać się do Dallas, gdzie znajdziemy restaurację z parkiem dla psów. Mutts Canine Cantina otwiera właśnie swój drugi lokal, gdzie właściciele psów mogą się odprężyć i spokojnie zjeść, a ich pupile w tym czasie otrzymają odpowiednią opiekę. 

Obecnie właściciele Mutts poszukują osób, które zaopiekują się szczeniakami i dorosłymi psami oraz będą je odpowiednio dopieszczać. Co więcej, za godzinę "ciężkiej pracy" można zarobić aż 100 dolarów. Co trzeba zrobić, aby w ogóle zostać zauważonym? Jako CV należy stworzyć wideo lub zdjęcie, które zobrazuje nasze zdolności do zabawy ze zwierzętami. Pliki należy umieścić na Instagramie do 12 listopada i oznaczyć @muttscantina i hasztagiem "MUTTSpuptern". Firmie najbardziej zależy na kreatywności. 

Są tutaj jacyś zainteresowani? ;)

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Ten pies uwielbia podróżować wraz ze swoim właścicielem. Zdjęcia z jego podbojów zachwyciły instagramowiczów.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów