Polacy oferują pracę marzeń. Relaks i piękne widoki w pakiecie

Magdalena Barszczak 04.10.2018
kobieta czytająca książkę na ławce z widokiem na góry
Fotografia: Shutterstock

Nie trzeba mieć specjalnych kwalifikacji!

Oferty z cyklu "praca marzeń" zawsze wywołują szybsze bicie serca. Niestety, większość z nich pochodzi z zagranicy, a pracodawcy często mają wygórowane wymagania. W tym przypadku jest inaczej. W dodatku chodzi o Polskę!

Praca marzeń w zasięgu ręki

Aby dostać tę pracę wystarczy spełnić jeden warunek - kochać... książki! Wydawnictwo W.A.B. poszukuje testera kryminałów i thrillerów. Osoba, której się poszczęści, spędzi tydzień w polskich górach. Zapytacie, gdzie tu praca? Wystarczy codziennie podzielić się wrażeniami z lektury.

Osoba, która obejmie stanowisko, musi wykazać się nie tylko lekkim piórem, ale też prawdziwą pasją do literatury, ponieważ wymagana będzie lektura jednego thrillera lub kryminału dziennie - czytamy w ogłoszeniu.

To jednak nie wszystko! Wydawnictwo nie tylko oferuje tydzień w polskich górach z wyżywieniem, ale również wypłaci honorarium w wysokości 2000 zł netto. Brzmi jak marzenie? 

Aby ubiegać się o tę pracę należy wysłać CV na adres lissy@gwfoksal.pl, w tytule maila wpisując "Testerka/tester thrillerów". Do życiorysu trzeba dołączyć recenzję thrillera "Lissy” Luki D’Andrei, który wszedł do sprzedaży 3 października.

Wydawnictwo czeka na zgłoszenia do końca października, zwycięzca zostanie wyłoniony w listopadzie. 

Zobacz także: Praca marzeń w zasięgu ręki. Poszukują testera chipsów

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów