70 tys. zł za leżenie w łóżku? NASA szuka chętnych do pracy

Paulina Ermel 28.03.2019
NASA siedziba w USA
Fotografia: NASA/Bill Ingalls/Cover Images/Cover Images/East News

Brzmi jak praca marzeń? Zobaczcie, jaką ofertę dla ochotników ma Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej!

Ile razy w życiu pomyśleliście sobie, że wspaniale byłoby zarabiać na leżeniu w łóżku, czytaniu książek, oglądaniu filmów albo po prostu obijaniu się? Wygląda na to, że ktoś w końcu wpadł na pomysł zapłacenia właśnie za takie aktywności. I jest to NASA!

NASA zapłaci 70 tys. złotych za leżenie w łóżku

Agencja kosmiczna Nposzukuje ochotników do "pracy". Do pracy, która będzie polegała na leżeniu w łóżku. I to przez dwa miesiące! Za leżenie w specjalnym łóżku można zarobić 14 tys. funtów, czyli ok. 70 tys. złotych!

W imieniu komórki rządowej NASA niemiecka agencja poszukuje ochotniczek, które wzięłyby udział w specjalnym programie AGBRESA 2019. Ma on na celu przeanalizować to, jak stan nieważkości działa na ludzkie ciało. A podobnie na organizm działa właśnie leżenie w łóżku.

Dlatego NASA poszukuje 24 ochotników, którzy przez 60 dni będą leżeli w specjalnym laboratorium, a grupa specjalistów będzie w tym czasie badała ich organizm. Eksperyment jest bezbolesny i pozwala nadrobić ulubione seriale lub książki. Jest jednak haczyk - aby się do niego zakwalifikować trzeba być kobietą, mieć od 153 do 190 cm wzrostu, być osobą niepalącą, zdrową i mieć od 24 do 55 lat.

Skusicie się?

Nie tylko NASA oferuje chętnym prawdziwą pracę marzeń. Możecie zarobić także na testowaniu... luksusowych hoteli w raju. Ktoś z was może otrzymać za to aż 445 tys. złotych!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów