Można zostać testerem luksusowych hoteli i zarabiać 40 tys. zł miesięcznie

Mateusz Patyk 28.03.2017
praca marzeń
Fotografia: Facebook.com/3rdHome

Trudno przejść obojętnie wobec takiego ogłoszenia.

Prowadzenie bloga, pisanie, fotografowanie - teoretycznie praca jak żadna inna. Ale gdy w grę wchodzi płaca wynosząca 10 tysięcy dolarów miesięcznie oraz podróże do egzotycznych miejsc na całym świecie z pełnym wyżywieniem i zakwaterowaniem, można aplikować bez wahania.

Jak donosi strona Telegraph.co.uk, firma prowadząca nabór na stanowisko roboczo nazwane "The Best Job On The Planet" ("Najlepsza praca na świecie") to Third Home, której siedziba znajduje się w Tennessee. Opisuje się jako "ekskluzywny prywatny klub dla posiadaczy luksusowych domów letniskowych" i poszukuje aplikantów do zwiedzenia tuzina rezydencji wartych miliony dolarów. Zwycięzca, który pokona konkurencję, będzie musiał podzielić się opiniami z miejsc, w których przyjdzie mu wypoczywać.

Pensja jest równie kusząca, co lokalizacje drogich hoteli i nadmorskich posiadłości. Szczęśliwiec za cały okres zatrudnienia, czyli trzy miesiące, dostanie łącznie 30 tysięcy dolarów. Na otarcie łez tak krótkiej (wręcz wakacyjnej) pracy jest możliwość zabrania ze sobą osoby towarzyszącej. Niestety, firma nie pokryje kosztów podróży dodatkowego gościa.

Raz się żyje

Warunki do spełnienia są proste. Wystarczy przesłać na adres mailowy: bestjobontheplanet@thirdhome.com trwający 1 minutę film, w którym kandydat będzie starał się przekonać rekruterów, że to właśnie on jest najlepszym wyborem na to stanowisko. Kreatywność jest tu mile widziana.

Niezbędne umiejętności do wypełniania pracowniczych obowiązków to m.in.: płynny angielski, lekkie pióro, miłość do podróży, znajomość działania mediów społecznościowych, blogowanie lub tworzenie filmów internetowych, a także rozumienie, na czym polega "luksusowa gościnność".

Osoby bez ważnego paszportu lub prawa jazdy muszą niestety zrezygnować z aplikowania. Podobnie posiadacze zwierząt, chyba że pupil zostanie w domu. Brak choroby lokomocyjnej oraz pełnoletność jest koniecznością.

Termin składania zgłoszeń upływa 30 marca 2017 roku.

3RD HOME praca
Fotografia: Facebook.com/3rdHome

Post rekrutacyjny umieszczony na Facebooku przez firmę Third Home.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów