Darmowa wycieczka do Nowej Zelandii czeka na tych, którzy wykażą chęć pracy. Trzeba tylko spełnić jeden warunek

Redakcja 02.03.2017
Screen z Looksee Wellington
Fotografia: www.youtube.com

Nowozelandczycy chcąc ożywić rynek, szukają zdolnych i kreatywnych obcokrajowców. 

Wszyscy, którzy chcieliby zmienić swoje życie, spakować walizki i na zawsze, lub chociażby na jakiś czas wyjechać z kraju, właśnie mają ku temu idealną okazję. Firma Looksee Wellington zapewnia darmowy przelot i pobyt w Nowej Zelandii. Warunek? Wystarczy stawić się na rozmowie kwalifikacyjnej. 

Firmy technologiczne w Wellington, których nazwy wciąż są pilnie strzeżoną tajemnicą, poszukują specjalistów z całego świata, którzy gotowi będą dołączyć do ich zespołu. Pewne jest, że rekrutację prowadzi Regionalna Agencja Rozwoju Ekonomicznego w Wellington. O tym, do jakiej firmy mieliby trafić, potencjalni pracownicy dowiedzą się na miejscu. 

Jak podaje Independent.co.uk, firma do stolicy Nowej Zelandii chce ściągnąć stu kandydatów, którzy będą mieli szansę objąć takie stanowiska jak programista, dyrektor kreatywny, czy chociażby analityk internetowy. Pobyt wraz z przelotem miałby potrwać około tygodnia, a w tym czasie kandydaci odbyliby kilka spotkań, rozmów i wycieczek, które miałyby zapoznać ich z miastem i jego okolicą. 

Nowa Zelandia poszukuje kreatywnych pracowników
Fotografia: www.youtube.com

Nowa Zelandia poszukuje kreatywnych pracowników 

Aż sto osób 

Aplikację mogą przesłać wszyscy, dla których branża technologiczna nie ma tajemnic. Wystarczy zarejestrować się na stronie LookSee Wellington i w przesłanym dokumencie przekonać potencjalnych pracodawców, że jesteśmy odpowiednimi osobami na proponowane przez nich stanowiska. Najlepsze sto osób zostaną zaproszone do Wellington. 

Oczywiście, osoby, które firma zaprosi na rozmowę kwalifikacyjną, praktycznie niczym nie muszą zaprzątać sobie głowy. Firma zapewni darmowy przelot, a nawet pobyt. Pomoże także w zdobyciu potrzebnej wizy. 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 marca 2017 roku, a rozmowy kwalifikacyjne odbędą się już w maju. Ostatniego dnia pobytu ma być już jasne, kto zasili szeregi nowozelandzkich firm. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów