Ta firma zapłaci ci 400 tys. zł, jeśli przez rok nie będziesz używać smartfona!

Paulina Ermel 14.12.2018
Kobieta ze smartfonem i kawą
Fotografia: Shutterstock

Jesteś uzależniony od smartfona? Niedobrze, bo jedna z firm przygotowała wyzwanie, za które można otrzymać niezłe wynagrodzenie. Sztuka polega na... nieużywaniu smartfona!

Vitaminwater, makra należąca do Coca-Coli, przygotowała konkurs, w którym jest do wykonania pozornie proste zadanie. Rzecz polega na tym, żeby przez 365 dni nie używać smartfona. Bylibyście w stanie podjąć to wyzwanie? Poniżej przedstawiamy szczegóły.

Zadanie polega na tym, aby przez cały rok nie używać smartfona - nie można go nawet dotknąć w celu sprawdzenia godziny. Zamiast smartfona marka Vitaminwater pozwala nam skorzystać z telefonu... z 1996 roku! Jeżeli uda ci się w ten sposób przetrwać pełne 365 dni, otrzymasz... 100 tys. dolarów (ok. 400 tys. zł)!

Ta firma zapłaci ci, jeśli nie będziesz używać smartfona przez rok

Do konkursu organizowanego przez Vitaminwater można zgłaszać się do 8 stycznia 2019 roku. Wystarczy napisać na Instagramie albo Twitterze post, w którym znajdzie się wyjaśnienie, dlaczego potrzebujesz przerwy od smartfona i co będziesz robić, jeszcze nie będziesz z niego korzystać.

Firma zapowiedziała, że do wyłonienia zwycięzcy zamierza użyć wykrywacza kłamstw.

Podejmiecie się wyzwania?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zrobił niezwykłe zdjęcia Radomia przy użyciu swojego telefonu. Zachwycił zagranicznego giganta. Musicie to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów