To zdjęcie kawy stało się hitem na Instagramie. Wiemy, dlaczego!

Paulina Ermel 23.04.2019
Kawa
Fotografia: instagram.com/delish

Pozornie proste zdjęcie kawy rozprzestrzenia się po sieci w ogromnym tempie! A my poniżej tłumaczymy wam, dlaczego.

Lubicie pić kawę? My nie wyobrażamy sobie bez niej dnia. W pracy i w domu przygotowujemy sobie ją sami. Wiemy, jaka najbardziej nam smakuje, jakie powinna mieć proporcje i które dodatki najbardziej nam do niej pasują.

Ale kiedy idziemy do kogoś w odwiedziny, zwykle słyszymy pytanie: "Kawa czarna czy z mlekiem?". A przecież opcji przygotowania tego pysznego napoju jest dużo więcej. I właśnie po to stworzono to wyjątkowe zdjęcie!

Zdjęcie kawy podbija Instagram

Użytkownik Instagrama, który występuje w sieci pod nickiem "Delish", postanowił wykonać pozornie proste zdjęcie kawy. Postawił obok siebie 36 kubków z kawą - od czarnej, przez zabarwioną różną ilością mleka, aż po całkowicie białą kawę. W ten sposób uzyskał najróżniejsze propozycje podania kawy, spośród których każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Każdy kubek z kawą doczekał się również swojego oznaczenia. Na osi pionowej "konstrukcję" opisano literami, a na osi poziomej cyframi. W ten sposób użytkownicy Instagrama dostali grafikę, która wywołała niemałą dyskusję.

W komentarzach pod zdjęciem kawosze zaczęli wymieniać się nie tylko swoimi preferencjami, ale też opiniami na temat tego, co sądzą o piciu np. mleka z odrobiną kawy (nie odwrotnie!). Nic dziwnego, że zdjęcie w zaledwie parę minut zyskało tak dużą popularność.

Dołączycie do zabawy? Która z kaw jest waszą ulubioną?

Kolaże tej Polski robią furorę na Instagramie. Jej prace doceniły także zagraniczne media! Musicie zobaczyć te zdjęcia!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów