Zakupy spożywcze online - czym kierować się podczas wyboru dostawcy?

Malwina Wasilewska 01.04.2020
shopping online
Fotografia: Shutterstock

Chcesz zrobić zakupy spożywcze online? Obecnie wiele firm oferuje takie usługi z dojazdem do twojego domu. Zanim jednak zdecydujesz się na konkretną firmę, sprawdź, na co warto zwrócić uwagę.

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu to wygodny i szybki sposób na uzupełnienie naszych zapasów. Dzięki tej możliwości oszczędzamy dużo czasu, dlatego najbardziej polecamy tę formę robienia zakupów osobom zapracowanym lub tym, które z jakiegoś powodu nie mogą samodzielnie zrobić zakupów spożywczych.

Zakupy spożywcze online - lista sklepów

Zakupy spożywcze online stały się obecnie bardzo popularne. Wiele osób korzysta z nich, by oszczędzić swój czas i zminimalizować liczbę codziennych obowiązków. 

Zakupy spożywcze oferują obecnie największe sieci, które prowadzą sprzedaż w sklepach stacjonarnych na terenie całej Polski. Zaliczamy do nich firmy:

  • Carrefour,
  • Frisco,
  • E.Lecelerc,
  • Tesco,
  • Piotr i Paweł,
  • Auchan Direct.

Istnieją też firmy specjalizujące się wyłącznie robieniem zakupów spożywczych online i przywożeniem ich do swoich klientów. Zaliczamy do nich m.in. firmy: delikatesy internetowe Polski Koszyk oraz sklep a.pl.

Zakupy spożywcze online - jaka cena za dowóz?

Każdy ze sklepów za dowóz artykułów spożywczych bezpośrednio do klienta liczy sobie dodatkowe pieniądze. Cenniki każdej z firm podane są na ich stronach internetowych.

Koszty za sam dowóz wahają się od kilku na kilkudziesięciu złotych w zależności od różnych wytycznym, m.in. od wybranego terminu dostawy, ilości zamówionych produktów. Każdy ze sklepów podaje również minimalną wartość zamówienia od której realizowane są zamówienia.

Zwykle im wyższa kwota zamówienia, tym niższa cena dostawy. Obecnie najtańsze ceny za dowóz oferuje Auchan Direct.

Zanim jednak znajdziesz konkretną firmę, sprawdź terminarz dostaw, by mieć pewność, że otrzymasz produkty w dogodnym dla ciebie czasem.

Za zakupy można płacić przelewem, za pomocą gotówki lub karty podczas odbioru zakupów.

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów