Z taką przyczepą kempingową można pojechać dalej niż na koniec świata

Paulina Szestowicka 20.05.2016
Przyczepa kempingowa
Fotografia: www.timberleaftrailers.com

Nowoczesna, stylowa i przede wszystkim dopasowana do indywidualnych potrzeb. 

Powstała pierwsza firma produkująca przyczepy kempingowe, która są nowoczesną i stylową alternatywą dla kamperów. 

Przyczepy marki Timberleaf są znacznie mniejsze, ale zupełnie nie oznacza to, że są mniej wygodne. Wręcz przeciwnie. Projektanci bardzo dobrze zaprojektowali układ przestrzenny, a także zadbali, żeby w przyczepie można spędzić miło czas mimo niskiej temperatury i deszczu na zewnątrz.

Pomysłodawcom przyświecał cel stworzenia przyczepy, która sprawdzi się zarówno latem, jak i zimą. Każda z kabin jest izolowana warstwą grubej pianki, która jest montowana między warstwami sklejki brzozowej. Przyczepy zostały wykonane głównie z aluminium, sidingu i drewna, więc są szczelne i ciepłe. Jeżeli boimy się podróżować upalnym latem, możemy wybrać opcję wyposażoną w klimatyzację.  

Przyczepa kempingowa Timberleaf
Fotografia: www.timberleaftrailers.com

Przyczepa kempingowa Timberleaf

Wszystkie modele są wykonywane na indywidualne zamówienie. Możemy wybierać wśród wielu wersji kolorystycznych, ale też możemy dostosować elementy wyposażenia do swoich potrzeb. To od nas zależy, jak dużo szafek, stolików czy kontaktów będzie miała nasza przyczepa. Wszystkie elementy wyposażenia są robione na zamówienie, zaczynając od skórzanych uchwytów, przez półki kuchenne, do instalacji elektrycznej. 

Materace w przyczepach Timberleaf mają dokładnie taką samą długość jak te, które są montowane w łóżkach. Wszystko zostało zrobione zgodnie z ideą, że w każdym miejscu na świecie możemy się czuć jak w domu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów