Warsaw Gift & Deco Show stawia na Polski design

Weronika Domoradzka 22.05.2019
Warsaw Gift & Deco Show stawia na Polski design
Fotografia: ---

Po raz pierwszy w Polsce globalny rynek branży upominkowej i dekoracyjnej połączy się tworząc wyjątkowe, trzydniowe wydarzenie – WARSAW GIFT & DECO SHOW.

Odbędzie się ono w dniach 24 – 26 maja 2019 roku, w  największym centrum targowo-kongresowym w Europie Środkowej - PTAK WARSAW EXPO.

Targi stawiają na polskich przedsiębiorców i twórców, powierzając im organizacje głównych stref targów. To przełomowy sposób współpracy do osiągnięcia wspólnego celu – stworzenia największych targów pięknych i designerskich rzeczy, bez których życie jest przeciętne.

“Chcemy pokazać, że mamy fantastycznych producentów, projektantów i designerów, a także świetne marki, którymi warto się chwalić! Wystawcy z Polski w ramach targów stworzą wyjątkowy program „Projekt: POLSKA”, który zostanie podzielony na kilka stref tematycznych, wypełnionych pięknymi i wyjątkowymi przedmiotami!” – mówi zespół targowy Warsaw Gift&Deco.

W targach weźmie udział 800 wystawców z Polski i z zagranicy, którzy zaprezentują najnowsze trendy rynkowe oraz przedstawią bogatą ofertę produktową z zakresu artykułów dekoracyjnych, wyposażenia wnętrz, ceramiki i szkła, produktów codziennego użytku, biżuterii, mody, upominków okolicznościowych, gadżetów biznesowych i reklamowych, artykułów papierniczych, pamiątek, małej elektroniki, zabawek, tekstyliów dla dzieci, przedmiotów z segmentu eko/recykling. Będzie to największe wydarzenie tej branży w tej części Europy.

Targi podzielone są na poszczególne strefy tematyczne: Home&Deco by Targi Rzeczy Ładnych oraz Papierówka, Ceramics&Glass by WG&DS, Celebration by Och Bazar, Kids by Mamaville, Mustache Yard Sale vol. 33 by Mustache, Handmade by Art in Town, Eco/Recycling by Och Bazar oraz by Ekopiękno, Gadgets by Och Bazar, Paper&Office by WG&DS, International Sourcing by Gift Show Poland.

W strefie „Kids” zostanie zaprezentowana szeroka gama polskich produktów dla dzieci i rodzin, starannie wyselekcjonowanych przez „Mamaville” pod kątem dobrego wzornictwa, bezpieczeństwa i ekologiczności. KIDS by Mamaville to między innymi: dekoracje, meble, oświetlenie do dziecięcych pokoi, tekstylia, zabawki, gry, książki, gadżety i akcesoria dla dzieci, modne ubrania oraz różnorodne premiery i nowości dziecięce, które w większości nie są dostępne w ogólnej sprzedaży. Kolejne polskie strefy to: „CELEBRATION” – pełen prezentów, upominków i oryginalnej biżuterii dla kobiet i mężczyzn oraz “GADGETS” – nowoczesne produkty, akcesoria i dodatki. O zorganizowanie tych bogatych dwóch stref zadba “Och Bazar”. Kolejną ważną strefą jest też  „ECO/RECYCLING” – duży wybór wśród polskich marek ekologicznych i recyklingowych, strefa wellness, eko kosmetyki, świece sojowe, zieleń do domu, rośliny i donice, produkty do ogrodu, strefa dodatków dla pupili – o jej zorganizowanie zadba “EkoPiękno” oraz “Och Bazar”. W strefie MUSTACHE YARD SALE VOL. 33 znajdziecie to, co w polskiej modzie niezależnej najlepsze: unikatowe projekty, limitowane serie od ponad 300 najkreatywniejszych twórców. To idealna okazja by przygotować siebie i swoją szafę do nadchodzącego lata i sezonu muzycznych festiwali.„HandMade” stworzony przez „Art In Town” to przede wszystkim strefa producentów i dystrybutorów materiałów wykorzystywanych do tworzenia rękodzieła. Nie zabraknie tutaj również gotowych produktów stworzonych przez utalentowanych artystów i designerów. Każdy odwiedzający wyjdzie ze strefy pełen inspiracji i pomysłów! Strefa Ceramiki i Szkła to najlepsze polskie firmy zajmujące się produkcją, dystrybucją i sprzedażą szkła i ceramiki. W strefie”Home&Deco” organizowanej przez Targi Rzeczy Ładnych oraz Papierówkę znaleźć będzie można meble projektantów, autorskie oświetlenie, wystawców z plakatami i wszystko, czym można wyposażyć dom.

Warsaw Gift & Deco Show to wydarzenie dedykowane producentom, dystrybutorom, importerom, drobnym wytwórcom, artystom i kupcom z branży upominkowej i dekoracyjnej. Podczas wydarzenia wystawcy i odwiedzający będą mogli skorzystać z bezpłatnej platformy matchmakingowej, dzięki której bezpośrednio umówią się na spotkania z zagranicznymi i polskimi kupcami w specjalnie zaaranżowanej strefie Business Matchmaking.Dodatkowo, odwiedzający z zagranicy mogą dołączyć do dedykowanego programu Hosted Buyer.

Warsaw Gift & Deco Show to również możliwość pogłębienia wiedzy.

Odwiedzający już 25. maja będą mogli wziąć udział w wyjątkowej konferencji organizowanej przez Allegro oraz grupę DOMODI – RENDEZ VOUS Z E-COMMERCE, która będzie doskonałą okazją do posłuchania najlepszych ekspertów z branży i poznania najnowszych trendów w świecie E-commerce.

Ponadto w dniu 24 maja odbędzie się Kongres organizowany wraz z Promedia, podczas którego znani i cenieni profesjonaliści opowiedzą m.in. o najnowszych technikach marketingu wystawienniczego, wykorzystywaniu dynamicznie rozwijającego się światowego trendu „pop-up stores” do pozyskania nowych klientów, czy komunikacji klienta z marką, zarówno w świecie realnym, jak i wirtualnym.

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są już dostępne w sprzedaży https://warsawgiftshow.com/bilety/. Dodatkowo Organizatorzy zapewniają też darmowy transport na targi w postaci bezpłatnych autobusów kursujących z Centrum Warszawy.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów