Walizka podniesie poziom komfortu i bezpieczeństwa na lotnisku

Paulina Szestowicka 05.04.2016
Walizka Floatti
Fotografia: East News

Podróżowanie jest jedną z najbardziej stresujących czynności. Producenci walizek wpadli na pomysł, jak sprawić, żebyśmy mniej martwili się o bagaż i czuli się pewniej w hali lotniska. 

Floatti jest walizką, która została wyposażona w inteligentny system zintegrowany z aplikacją mobilną. Dzięki połączeniu tych dwóch rzeczy, możemy śledzić trasę, jaką pokonują nasze rzeczy. W razie kradzieży czy zgubienia walizki przez obsługę linii lotniczych, posiadanie systemu GPS może okazać się bezcenne. Co ciekawe, jest to najprostsza ze wszystkich dostępnych funkcji.

Inteligentna walizka potrafi sprawdzić, czy znajdują się w niej wszystkie rzeczy, które powinniśmy zabrać ze sobą w podróż. Jeżeli zapomnieliśmy coś spakować, wyśle nam powiadomienie na telefon. Floatti nie pozwoli też, żebyśmy zostali narażeni na dodatkowe opłaty na lotnisku - ma wbudowaną wagę. Jeżeli okaże się, że wzięliśmy ze sobą za dużo przedmiotów, poinformuje nas, ile będziemy musieli dopłacić do biletu. 

Floatti docelowo ma też pomóc w podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa w halach lotniskowych. Ilekroć zobaczymy coś podejrzanego, za pomocą jednego gestu, będziemy mogli wysłać taką informację do ochrony.

Walizka
Fotografia: East News
Walizka
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów