To pierwszy plecak, który jest elektryczną deskorolką i super gadżetem dla geeków

Paulina Szestowicka 27.05.2016
Movpak
Fotografia: www.youtube.com

Posiada niesamowitą ilość funkcji, z których chce się korzystać. 

Deskorolki święcą swój wielki powrót, ale te klasyczne nie są dla wszystkich. Zwłaszcza nie dla tych osób, które mają słabą kondycję lub codziennie wychodzą z domu z bardzo ciężkim plecakiem. Na szczęście jest Movpak, który rozwiązuje te dwa problemy oraz kilka innych, o których dotychczas nie zdawaliśmy sobie sprawy.

Movpak
Fotografia: www.youtube.com

Movpak

35 km/h

W skrócie można powiedzieć, ze Movpak jest pierwszym na świecie plecakiem z wbudowaną elektryczną deskorolką. Dzięki niemu możemy poruszać się z prędkością 35 km/h i na godzinę, a kiedy musimy zrobić kilka kroków na pewn nie przemęczymy się niosąc go na plecach, ponieważ jest bardzo lekki. Możemy przejechać na nim nawet 16 km (na jednym ładowaniu).

Występuje w kilku wariantach kolorystycznych, może być nylonowy lub skórzany. Oczywiście nadaje się też do jazdy nocą, ponieważ posiada światła. Ale to wszystko nie robi takiego wrażenia jak dodatkowe funckcje, które sprawiają, że nie będziemy chcieli rozstawać się z nim przez całą wiosnę i lato. I to na pewno przez kilka sezonów. 

Movpak
Fotografia: www.youtube.com

Movpak

Dużo może

Movpak może naładować nasz telefon nawet 10 razy dziennie. Posiada wbudowany system zintegrowany z Siri i Google Now. Co więcej, ma głośniki, dzięki czemu możemy cały czas się cieszyć ulubioną muzyką. Oczywiście nie tylko w trakcie jazdy - przecież możemy go postawić obok biurka w pracy lub ogrodzie znajomych, żeby umilił grillowanie.

Jest niesamowicie pojemny, dzieki czemu zawsze będziemy mieli przy sobie wszystko, czego potrzebujemy w ciągu całego dnia. W końcu w ciepłe dni mało kto od razu wraca prosto do domu. Jak się zapomnimy, plecak sam przypilnuje czy nikt nie wyciąga z niego naszych rzeczy. A jak ktoś ukradnie cały plecak, szybko się dowiemy, gdzie jest.

To wszystko możemy mieć bez konieczności parkowania, stania w korkach, ale za to z wiatrem we włosach i ogromna porcją radości. Ceny poszczególnych modeli Movpak wahają się od 2700 do 3900 złotych. 

Pasy piersiowe i biodrowe w plecakach damskich

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów