Ten stary dom zmienił się nie do poznania. Największe wrażenie robi nowa łazienka. Efekt po remoncie jest powalający

Anna Respondek 26.09.2017
"Nasz nowy dom"
Fotografia: Materiały prasowe/Polsat

Wprost nie można oderwać oczu.

"Nasz nowy dom" to program prowadzony przez Katarzynę Dowbor, która o 2013 roku jeździ z ekipą fachowców po całej Polsce i odmienia domy rodzin, które borykają się z trudną sytuacją finansową. 

Wszystkie z przemiany pokazywane w show są niezwykle spektakularne. Tak też było w przypadku historii pani Marii i pana Jana. Tuż przed emeryturą musieli się zająć swoimi trzema wnukami, którzy o mały włos nie trafili do rodziny zastępczej albo domu dziecka. Dziadkowie chłopców mieszkali w małym mieszkaniu w bloku z córką i wnuczką. Odkąd zdecydowali się przygarnąć pozostałe wnuki, na małej przestrzeni 37 metrów kwadratowych pojawiło się siedem osób. 

Wyjściem był remont domu po rodzicach pana Jana, który jednak prezentował się tragicznie. Przeciekający dach z eternitu, prowizoryczna łazienka i pozapadane podłogi nie stanowiły odpowiednich warunków do zamieszkania. Z ratunkiem przybyła ekipa programu "Nasz nowy dom", która zmieniła dom nie do poznania. Efekty metamorfozy możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów