Ten dom zamienił się w lodową rzeźbę. Zdjęcia są tak niesamowite, że internauci nie wierzą w ich autentyczność

Redakcja 14.03.2017
Dom pokryty lodem
Fotografia: www.facebook.com/JohnKuckoDigital/

Lód nie oszczędził ścian, okien, ani nawet stojących na zewnątrz mebli ogrodowych. 

Fotograf John Kucko stał się ulubieńcem amerykańskim mediów. Wszystko za sprawą jego fenomenalnych zdjęć, które przedstawiają skuty lodem dom. 

Dom, który zamienił się w lodową rzeźbę znajduje się w Webster w stanie Nowy Jork. Za wszystko odpowiedzialna jest kapryśna pogoda. W Webster już od kilku dni mocno wieje, a w związku z tym na znajdującym się nieopodal jeziorze Ontario powstały ogromne fale. Ponieważ dom w odróżnieniu od sąsiadujących budynków nie ma muru oporowego, fale rozbijają się bezpośrednio o niego. Jak podaje Bbc.com, z powodu bardzo niskich temperatur fale zamarzły pokrywając dom grubą warstwą lodu. 

Jednak, wielu ludzi nie wierzy w zapewnienia fotografa i twierdzi, że zdjęcia nie są prawdziwe. Niektórzy internauci zarzucają fotografowi, że zostały obrobione komputerowo, bo na niektórych z nich widać dom, który choć znajduje się w pobliżu w ogóle nie został oszroniony. Kucko zapewnia jednak, że skuty lodem dom to wyłącznie dzieło natury, a na potwierdzenie swoich słów na Facebooku opublikował materiał filmowy.

Zdjęcia przykrytego lodem domu zapierają dech w piersiach i wyglądają niczym z filmu "Kraina Lodu". Nie dziwne więc, że szybko zainteresowały się nim największe media w Stanach Zjednoczonych. Dziennikarze tłumnie przyjechali do Webster, aby zdać relację z tego niezwykłego wydarzenia. 

Pewne jest, że zdjęcia skutego lodem domu zapewniły rozgłos jego autorowi. I słusznie, bo jego pozostałe prace także zasługują na uwagę. 

Zobacz niezwykłe zdjęcia autorstwa Johna Kucko: 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów