Ta taśma zamienia wszystko w powierzchnię do zabawy klockami Lego. Jest fenomenalna

Redakcja 16.03.2017
Taśma Lego
Fotografia: www.youtube.com

Jej twórcy przekonują, że już za chwilę nie będziemy potrafili się bez niej obejść. 

Firma Nimuno Loops stworzyła specjalną taśmę Lego, która jest idealna nie tylko do zabawy, ale również ma praktyczne zastosowanie w domu. 

Żeby wdrożyć projekt w życie designerzy z Nimuno Loops potrzebowali 8 tysięcy dolarów. Uruchomili więc internetową zbiórkę pieniędzy, a wszyscy, którzy byli przekonani do ich pomysłu, mogli wpłacać dowolną kwotę. Entuzjastów ich projektu musiało być wielu, bo zbiórka przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Udało się uzbierać ponad 800 tysięcy dolarów.  

Jesteśmy pasjonatami designu. Nie tylko na ekranie lub papierze, ale również w życiu codziennym. Dokładamy wszelkich starań, aby uczynić świat lepszym poprzez tworzenie funkcjonalnych i pięknych rzeczy. Większość naszej pracy koncentruje się przede wszystkim na zabawkach, a szczególnie tych, które angażują dzieci i zachęcają je do rozwijania kreatywności - przekonują twórcy projektu na stronie Indiegogo.com.

Taśma Lego to gadżet, który musi mieć każdy fan kultowych klocków
Fotografia: www.youtube.com

Taśma Lego to gadżet, który musi mieć każdy fan kultowych klocków 

Fun + design

Ze specjalnej taśmy Lego korzystać mogą niemal wszyscy. Zarówno ci najmłodsi, jak i ci nieco starsi, a nawet seniorzy. Jak wszystkie inne gadżety Lego, taśma służy przede wszystkim do zabawy, a więc można ją ciąć, przyklejać do dowolnych powierzchni, a nawet składać z innymi klockami tworząc tym samym zupełnie nowe zabawki. Gadżet może również służyć jako dekoracja domu i niemal każdego przedmiotu, który się w nim znajduje. 

Z powodzeniem więc udekorujemy nią lodówkę, pralkę, a nawet drzwi. A ponieważ odrobina szaleństwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła, specjalną taśmę możemy nakleić nawet na obuwie, czy chociażby rower, którym poruszamy się na co dzień. Oczywiście, na taśmie możemy umieścić dowolną zabawkę bądź klocek Lego, co sprawi, że nasz projekt będzie jeszcze bardziej oryginalny. 

Taśma dostępna jest w kilku kolorach, a jej koszt jest stosunkowo niewielki. Za dwie rolki zapłacimy zaledwie 11 dolarów

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów