Prywatny trener fitness w twoim domu? Teraz to możliwe!

Julita Buczek 08.01.2019
smart mirror pomaga chudnąć
Fotografia: Instagram @myqaio_au

Inteligentne lustro, które pomoże zrzucić ci nadprogramowy tłuszczyk. Sprawdź, na czym polega rewolucyjna metoda!

Rozpoczęcie nowego roku to nowe postanowienia, które w większości przypadków kończą się tylko na obiecywaniu sobie, że w tym roku będzie inaczej. Teraz zmiana nawyków treningowych może wejść ci w krew, wystarczy kupić lustro! Przeczytajcie, o co dokładnie chodzi.

Zobacz także: Industrialny budynek na środku pola. Polscy architekci wykazali się dużą kreatywnością!

Smart mirror pomoże ci w treningu

Programy treningowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, na rynku pojawia się również wielu nowych trenerów, którzy chcą motywować swoich obserwatorów w dążeniu do pięknej sylwetki. Niedawno na rynku usług fitness pojawiło się coś zupełnie nowego. Urządzenie Mirror, które na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykłe lustro, po uruchomieniu staje się twoim osobistym trenerem personalnym. W lustrze znajduje się kamera oraz mikrofon, które pomagają oraz kontrolują poprawne wykonywanie ćwiczeń. Jeśli chcemy, możemy połączyć lustro z aplikacją w smartfonie, która przed ćwiczeniami zada kilka pytań użytkownikowi o jego sprawność fizyczną oraz cele treningowe. Podczas ćwiczeń zakłada się również specjalną opaskę, która mierzy tętno oraz liczbę kalorii, które udało nam się spalić podczas wysiłku. Taki domowy trening z pewnością sprawdzi się, kiedy ćwiczący nie czują się zbyt dobrze w dużej grupie na siłowni.

Kto stoi za pomysłem stworzenia Smart mirror?

Pomysłodawczynią projektu jest Brynn Putmam, która jest tancerką baletową oraz założycielką Manhattan Refine Method, czyli intensywnego treningu całego ciała. Pewnego razu postanowiła wymyślić coś dla osób, które chciałby ćwiczyć w domu, ale pod opieką profesjonalnego trenera fitness. Właśnie tak powstało Smart mirror!

Wolicie ćwiczyć w domu czy na siłowni?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Te produkty mają bardzo duży wpływ na to, jak wyglądasz! Sprawdź, czy uwzględniasz je w swojej diecie

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów