Prezent dla dziadka – przegląd najciekawszych propozycji prezentów

Weronika Domoradzka 30.12.2019
Prezent dla dziadka – przegląd najciekawszych propozycji prezentów
Fotografia: ---

22 stycznia to bardzo ważny dzień dla wszystkich dziadków. Właśnie tego dnia obchodzą oni swoje święto. Wnuczki i wnukowie mogą w tym wyjątkowym dniu obdarować ich nie tylko życzeniami, uściskami i wspólnie spędzonym czasem, ale także prezentami, które namalują uśmiech na twarzy każdego dziadka.

Prezent na Dzień Dziadka powinien sprawić, że nasz dziadek poczuje się doceniony i wyróżniony. By jednak podarunek był zarówno oryginalny, jak i praktyczny, musi być dobrze przemyślany. Nikt przecież nie chce, by jeszcze tego samego wieczoru wylądował w szafce i więcej nie ujrzał światła dziennego, prawda? By tego uniknąć, przede wszystkim trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie: „co sprawi mojemu dziadkowi radość?”.

Prezent praktyczny z dedykacją

Jak już wcześniej zostało wspomniane, praktyczne prezenty dają gwarancję, że obdarowana nimi osoba będzie ich używać, a nie rzuci w kąt. Co jednak zrobić, by praktyczny prezent dla dziadka był jednocześnie oryginalny i jedyny w swoim rodzaju? Odpowiedź jest prosta: wybrać prezent personalizowany!

 

Co lubi robić twój dziadek?

To kolejne pytanie, na jakie trzeba sobie odpowiedzieć, wybierając prezent na Dzień Dziadka. Jeśli lubi gotować, z pewnością przyda mu się personalizowana deska do krojenia z grawerem: „Kiedy dziadek gotuje, wszystkim smakuje” albo zestaw grillowy w metalowej walizce, z inskrypcjami na rączkach sztućców. Prezenty używane codziennie, za każdym razem będą przypominać Dziadkowi, że o nim myślisz. Jeśli Twój dziadek jest zapalonym majsterkowiczem, na pewno przyda mu się narzędzie typu multitool albo młotek z zabawną dedykacją na rączce. Inne ciekawe pomysły to np. wieszak na krawaty ze specjalną dedykacją lub elegancki zestaw z monogramem, w skład którego wchodzi portfel, breloczek do kluczy i długopis. Przemiłym gestem będzie również poduszka z haftem: „Dla najlepszego dziadka na świecie”, która będzie leżeć na kanapie przed telewizorem. Dobrym pomysłem będzie również personalizowany zestaw do otwierania wina w zestawie z personalizowanym kieliszkiem albo kufel do piwa razem z drewnianym nosidłem na 6 butelek tego trunku, wyposażonym od razu w otwieracz.

co-lubi-robic-twoj-dziadek (2)

Jak jeszcze wyróżnić swojego dziadka?

Jeśli jednak chcesz kupić Dziadkowi coś mniej praktycznego, a równie indywidualnego, proponujemy drzewo genealogiczne waszej rodziny albo personalizowany album ze zdjęciami. Gwarantujemy łzy wzruszenia. Dziadkowie z poczuciem humoru z pewnością docenią zabawny prezent – np. okładkę znanej gazety, na której będzie ich podobizna i nagłówek: „Dziadek na medal” lub plakat znanego filmu, w który graficy wpasują zdjęcie Twojego dziadka. Równie wzruszający będzie specjalny certyfikat „Dla najwspanialszego dziadka” lub personalizowany wydruk wszystkich cech twojego dziadka, które najbardziej w nim cenisz. Więcej ciekawych inspiracji znaleźć można w artykule pt.: „Pomysł na prezent dla dziadka - wybierz coś wyjątkowego”.

jak-jeszcze-wyroznic-swojego-dziadka (2)

Wszystkim wnukom życzymy udanych zakupów prezentowych, a dziadkom dużo zdrowia i szczęścia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów