Powstało pierwsze łóżko wodne, dzięki któremu naprawdę się zrelaksujemy

Paulina Szestowicka 11.05.2016
Zerobody
Fotografia: materiały prasowe

Wygodne łóżko wodne a wszystko za sprawą jednej, kluczowej funkcji.

Łóżka wodne były przebojem lat 70. i 80. O ile w tamtych czasach były obiektem marzeń wielu osób, o tyle teraz już nikt nie chce przedmiotu, który jest uznawany raczej za symbol kiczu. Marce Starpool być może uda się przywrócić im świetność.

Chyba każdy czasami chciałby poczuć się tak, jakby unosił się na powierzchni wody. A już na pewno leżąc na Zerobody, nowoczesnym wodnym łóżku, które, co ciekawe, ma lepiej sprawdzać się w miejscu pracy niż w domu. Kiedy na nim leżymy, nasze ciało przestaje kontrolować temperaturę, dzięki czemu organizm oszczędza energię, którą następnie może wykorzystać w produkcji endorfin. W taki sposób możemy redukować poziom codziennego stresu i w szybko poprawić sobie humor. 

Pomysłodawcy nie kwapią się do tłumaczenia, na czym dokładnie polega działanie Zerobody. Wiadomo jedynie, że to łóżko wodne ma podgrzewany materiał, który wypełnia ramę łóżka, w wyniku testów okazał się naprawdę skuteczny. Jeżeli dla kogoś będzie to nadal za mało, może skorzystać z aplikacji mobilnej, na której będzie mógł wybrać program ułatwiający medytację. 

Zerobody
Fotografia: materiały prasowe

Zerobody

Zerobody
Fotografia: materiały prasowe

Zerobody

Zerobody
Fotografia: materiały prasowe

Zerobody

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów