Powstało luksusowe Airbnb dla fanów gwiazd. Ceny powalają, ale wrażenia są bezcenne

Redakcja 01.09.2016
Apartament Beyonce
Fotografia: www.airbnb.com

Możemy zamieszkać w apartamencie Kim Kardashian albo Beyoncé. Wystarczy konto na Airbnb.

Serwis Airbnb powstał w 2008 roku, ale dopiero w ciągu ostatnich 5 lat zdobył dużą popularność. Coraz więcej ludzi z całego świata oferuje swoje mieszkania i pokoje turystom - za niższą cenę niż w hotelu. Firma testuje aplikacje, które mają ułatwić komunikację gości z gospodarzami, a także zaplanować pobyt w odwiedzanym miejscu. Airbnb otwiera się również na klientów dysponujących większym budżetem niż przeciętni użytkownicy serwisu. 

Korporacja zainwestowała w swoje własne nieruchomości w kilku najbardziej popularnych wśród turystów miejscach. Co ciekawe, przy okazji gali rozdania nagród MTV VMA 2016 Kim Kardashian-West zatrzymała się wraz z rodziną w nowojorskim mieszkaniu Airbnb, a kilka miesięcy wcześniej z podobnej usługi skorzystała Beyoncé - podczas corocznego święta amerykańskiego futbolu i reklamy Super Bowl w Kalifornii. Jak widać, nawet najpopularniejsze gwiazdy coraz częściej stronią od hotelowego zgiełku i wybierają apartamenty, w których nie przeszkadzają im także fotoreporterzy. 

Kim Kardashian
Fotografia: airbnb.com

Nowojorski apartament Kim Kardashian

Kim Kardashian
Fotografia: airbnb.com

Nowojorski apartament Kim Kardashian

Mieszkaj jak gwiazda

Penthouse, w którym zamieszkała Kim, wart jest 30 milionów dolarów, a jedna noc kosztuje 10 tysięcy dolarów. Nieruchomość zajmuje powierzchnię ponad 600 metrów kwadratowych, do dyspozycji gości jest pięć sypialni, sześć łazienek, garderoby, balkony, prywatna siłownia, a na dachu mieści się basen. Oczywiście Kardashian nie zapłaciła za wynajem nawet centa, ale w zamian zrobiła sobie zdjęcie, na którym leży na jednej z kanap. 

Za wynajem apartamentu w Los Altos Hills, w którym w lutym zatrzymała się Beyoncé, trzeba zapłacić od 10 do 30 tysięcy dolarów za noc. Mieszkanie ma pięć sypialni i osiem łazienek. Oprócz tego goście mogą cieszyć się basenem infinity edge - czyli z ukrytą krawędzią, ogrodem na dachu, paleniskiem. To również gratka dla fanów ekologicznego stylu życia, bowiem po podwórku chodzą kury nioski, a budynek zasilany jest energią odnawialną. 

Oczywiście promowane przez gwiazdy mieszkania są opcją tylko dla tych, którzy liczą nie tylko na luksus, ale przede wszystkim są miłośnikami spędzania czasu w miejscach, w których chociaż przez jedną noc mieszkali celebryci. Tak żeby choć przez chwilę poczuć się jak oni.

Kim Kardashian
Fotografia: Kim Kardashian/Instagram.com

Kim Kardashian promuje apartament Airbnb na Instagramie

Beyonce
Fotografia: airbnb.com

Kalifornijski apartament Beyonce

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów