Piesek porozumiewa się ze swoją panią za pomocą specjalnych guzików. To wideo podbija sieć!

Zuzanna Morska 06.03.2020
Kobieta z psem
Fotografia: Shutterstock

Uroczy pitbull nauczył się porozumiewać ze swoją właścicielką za pomocą specjalnych guzików. Jak on to robi? Wszystko zobaczycie na załączonym wideo!

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że psy to bardzo mądre zwierzęta domowe. Można nauczyć je wielu sztuczek, a jeśli chcą, to zrobią wszystko, aby się z nami porozumieć.

Właścicielka tego pięknego pitbulla nauczyła go ze sobą... rozmawiać! Jak wygląda taka rozmowa? To nagranie podbija sieć!

Pies rozmawia z panią za pomocą przycisków

Stella to 1,5-roczna suczka rasy pitbull. Jest pogodna, bardzo łagodna i niezwykle mądra. W dodatku uwielbia "rozmawiać" ze swoją panią. Jak to robi?

Jej 26-letnia właścicielka, Christina Hunger, postanowiła skonstruować specjalny panel, na którym znajduje się 29 guzików. Każdy z przycisków oznacza coś innego, a naciśnięcie jednego z nich - lub nawet serii - sprawia, że Stella przekazuje swojej pani konkretną wiadomość.

Wygląda na to, że młody pitbull do perfekcji opanował sztukę porozumiewania się z właścicielką za pomocą przycisków. I teraz w łatwy sposób "pokazuje", czego potrzebuje.

Naciśnięcie danego przycisku sprawia, że wydaje on określony dźwięk. I w ten właśnie sposób pies odróżnia guziki i znaczenia, które się pod nimi kryją. Hunger zdradziła, że nauka psa trwała 16 miesięcy i najpierw naciskała jeden przycisk przed wyjściem na spacer. Pies szybko skojarzył kolor i dźwięk z konkretnym działaniem.

A wideo, które pokazuje "rozmówki" Stelli z właścicielką, podbija sieć!

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że znane i kultowe gwiazdy pozują tutaj ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.      

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów