Pierwszy modułowy wibrator. Rozłóż seks na czynniki pierwsze

Paulina Szestowicka 01.04.2016
Modułowy wibrator
Fotografia: materiały prasowe

Dostosuj go do swoich potrzeb i steruj nim za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. 

Rynek gadżetów erotycznych powiększa się z roku na rok. W ostatnim czasie przybywa gadżetów, które możemy dowolnie konfigurować i sterować nimi za pomocą smartphona.

Inme jest pierwszym wibratorem, który musimy zbudować z gotowych elementów. Kupując go, otrzymujemy w pudełku zestaw nakładek, które należy złożyć według swoich upodobań. Bez względu na to, jaki kształt, fakturę czy kolor lubimy, otrzymujemy produkt skrojony na miarę. Imne posiada wiele stopni wibracji, giętkości, a także daje możliwość ustawienia temperatury.

Wibrator jest wyposażony w baterię, która zasila każdy z modułów. Łączenia między poszczególnymi elementami są na tyle szczelne, że gadżetu możemy używać także pod wodą. Dedykowana aplikacja mobilna umożliwia włączenie opcji dostosowania wibracji do rytmu muzyki. 

Inme został zaprojektowany przez Constantina Bolimonda, którego zdaniem, na rynku jest zbyt mało akcesoriów, które są w stanie sprostać indywidualnym potrzebom seksualnym. Zależało mu na tym, aby stworzyć produkt, który nie tylko będzie można łatwo zmodyfikować, ale też taki, który zachęci kobiety do eksperymentów. 

Wibrator3
Pierwszy-modulowy-wibrator.-Rozloz-seks-na-czynniki-pierwsze_resize770x350
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów