Od teraz akcesoria dla swojego pupila kupisz w Ikei. Firma stworzyła kolekcję specjalnie dla zwierząt

Katarzyna Leszczyńska 10.10.2017
Meble dla zwierząt wchodzą do oferty Ikei
Fotografia: Ikea

Skorzystasz z oferty?

W Ikei możemy dostać wszystko do wyposażenia domu. Od mebli, po rośliny i elementy dekoracyjne. Uwielbiamy je, o czym świadczy popularność wielu produktów szwedzkiego sklepu. Jedyną rzeczą, której brakowało, a która jest niezwykle istotna w przypadku życia domowego, były produkty dla zwierząt. Skandynawski koncern meblowy zdecydował się to zmienić.

Jak się okazuje, w najbliższym czasie dzięki Ikei będziemy mogli zadbać o wygodę naszych zwierząt domowych. Legowiska dla psów, sofy dla kotów i wiele innych potrzebnych naszym czworonożnym pupilom produktów do prawidłowego funkcjonowania i zabawy pojawią się w ofercie sklepu.

Akcesoria dla psów w Ikei
Fotografia: Ikea

Włochata kolekcja dla czworonogów

Najnowsza kolekcja mebli dla zwierząt będzie nosiła nazwę Lurving. Słowo to w tłumaczeniu z języka szwedzkiego znaczy nic innego jak „włochaty”. Pasuje idealnie, prawda. W ofercie znajdziemy m.in.: łóżka dla psów oraz pokrowce do robienia tuneli dla kotów. Będzie można kupić również obroże dla psów, miski dla zwierząt i wiele innych przydatnych gadżetów.

Akcesoria dla kotów w Ikei
Fotografia: Ikea

Kolekcja już jest rozprowadzana w niektórych salonach Ikei w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Francji i Japonii. Od marca 2018 roku stopniowo rozpocznie się jej rozprowadzanie do pozostałych sklepów. Koniec zatem z dzieleniem zakupów dla ciebie i twojego zwierzęcia. Już wkrótce będziesz mógł zrobić wszystkie najpotrzebniejsze zakupy wyposażenia domowego przy pomocy jednego wyjścia do Ikei.

Zabawny pies
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów