Najbrzydsze prezenty świąteczne. Tego nikt nie chce dostać!

Julita Buczek 02.12.2019
świąteczne prezenty
Fotografia: Shutterstock

Zbliża się czas, kiedy zaczniemy rozglądać się za odpowiednimi prezentami dla naszych najbliższych. Warto przejrzeć nasz antyprezentownik i sprawdzić, czego nie kupować!

Z pewnością każdy z was dostał kiedyś coś, co nie przypadło mu do gustu. Wybór odpowiedniego wiąże się z bardzo skrupulatnym przejrzeniem oferty sklepów, a także poznaniem zainteresowań obdarowywanego. Są jednak prezenty, które nie spodobają się nikomu.

Najbrzydsze prezenty świąteczne

Zebrałyśmy prezenty, z których większość z nas nie byłaby zadowolona. Zobaczcie, jakie "świąteczne koszmarki" znalazły się na naszej liście!

Świąteczna bluza

Ten projekt niczym nie przypomina modnych w tym sezonie świątecznych i skandynawskich sweterków. Bluza w ten charakterystyczny print przypadnie do gustu osobom o specyficznym poczuciu humoru.

Prezent dla dziecka

Jeśli chcecie sprawić radość małemu dziecku, nie kupujcie mu pajaca do froterowania podłogi. O ile klasyczne ubranka oraz zabawki są bardzo dobrym pomysłem, to ten nietuzinkowy prezent może nie spodobać się wszystkim rodzicom.

Coś używanego

Chyba każdy z nas dostał kiedyś taki prezent. Zaglądając do torebki z prezentem, widzimy kubek, który wcześniej wpadł nam w oko w mieszkaniu koleżanki lub książkę, która była już kilka razy przeczytana. Dawanie używanych prezentów jest zdecydowanie passe.

Nietrafione ubrania i dodatki

Nie każdy zna dokładnie gust obdarowywanej osoby. Kupowanie ubrań i dodatków w prezencie osobom, które mało znamy, może okazać się bardzo niebezpieczne. W takich sytuacjach najlepszym wyjściem może okazać się zakup karty podarunkowej do sklepu z odzieżą. Wtedy obdarowana osoba sama zadecyduje co najlepiej sobie kupić.

Dostaliście kiedyś nietrafiony prezent?

Zobacz także: Święta 2019 w H&M Home. Przejrzeliśmy ofertę i wybraliśmy najciekawsze produkty. Co sprawdzi się na prezent?

Prezenty mikołajkowe
Rozwiąż quiz

Czekasz na prezent mikołajkowy? Weź udział w naszym quizie i sprawdź, co dostaniesz

Prezenty mikołajkowe

1. W jakim przedziale wiekowym się znajdujesz?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów