Weronika Rosati pokazuje wnętrza swojego mieszkania. Zobaczcie, jak mieszka w Los Angeles!

Zuzanna Morska 27.03.2020
Weronika Rosati
Fotografia: Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER

Polska aktorka na co dzień mieszka wraz z córką w Los Angeles. Jak urządziła się w tym popularnym amerykańskim mieście? Sami zobaczcie.

Weronika Rosati to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda znana z takich produkcji, jak "Zawsze warto" czy "M jak miłość", na co dzień mieszka w Los Angeles. Ale tak naprawdę dzieli życie między Polskę a Stany Zjednoczone.

Jak aktorka mieszka w USA? Jesteście ciekawi, na jaki styl postawiła w swoim mieszkaniu? Tylko spójrzcie na te wnętrza, będziecie zaskoczeni!

Mieszkanie Weroniki Rosati w Los Angeles

Weronika Rosati mieszka z córeczką w Los Angeles. Gwiazda prowadzi konto na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami informacjami na temat obecnych projektów zawodowych, ale też uchyla rąbka tajemnicy na temat życia prywatnego. 

W ostatnie czasie aktorka poddaje się kwarantannie - wszystko przez szalejącego na świecie koronawirusa. Dużo czasu spędza więc w domu. Zajmuje się córeczką, ale też ogląda seriale i ćwiczy. 

Przy okazji gwiazda wrzuca do sieci zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak mieszka. Wygląda na to, że mieszkanie Rosati zostało urządzone w ponadczasowym klasycznym stylu - przeważają stonowane kolory, prostota i niewielka liczba mebli, które zagracałyby wnętrze.

W mieszkaniu Rosati nie brakuje też nawiązań do jej ulubionej aktorki - Elizabeth Taylor. Weronika pochwaliła się kiedyś, że posiada nawet poduszkę z jej podobizną.

Jak podobają wam się takie wnętrza?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów