Lidl wprowadza do sprzedaży maseczki ochronne. Będą w bardzo atrakcyjnej cenie!

Julita Buczek 22.04.2020
maseczki ochronne w lidlu
Fotografia: Shutterstock

Już niedługo do popularnego dyskontu trafi maska ochronna wyprodukowana przez polską markę. Jej cena jest naprawdę bardzo atrakcyjna.

W związku z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa polski rząd wprowadził nakaz noszenia masek ochronnych.

Ten deficytowy produkt będzie już niedługo można kupić w sieci popularnych dyskontów Lidl. Na dodatek w sklepach znajdziemy je w bardzo okazyjnej cenie.

Maseczki ochronne dostępne w Lidlu

Lidl Polska oraz Adrian Fabryka Rajstop postanowiły połączyć swoje siły i zaprezentować klientom sklepu maseczki ochronne wyprodukowane przez polskiego producenta tekstyliów. Maseczki będą mieć cztery warstwy, a także nadawać się będą do prania. W sprzedaży pojawią się w czwartek 30 kwietnia 2020 roku. Maseczki znajdziemy w sklepach w cenie 3,99 zł za jedną sztukę.

Maseczki ochronne wykonane zostały z dzianiny poliamidowej, która zapewnia przepływ powietrza. Materiał jest delikatny w dotyku, dobrze przylega do twarzy, a także zapewnia ochronę dróg oddechowych. Maseczka została wyprodukowana w Polsce.

Projektując maskę ochronną, bardzo ważne było dla nas, aby produkt był wysokiej jakości oraz chronił górne drogi oddechowe użytkownika. Udało nam się to osiągnąć, używając materiału, który nie uczula oraz umożliwia swobodne oddychanie. Cieszymy się, że dzięki współpracy z Lidl Polska nasz produkt będzie możliwy do kupienia w każdym sklepie sieci - Małgorzata Rosołowska-Pomorska, właścicielka firmy Adrian.

mseczka w lidlu
Fotografia: materiały prasowe lidl.pl

Wybierzesz się na zakupy?

Zobacz także: Nie żyje polska pielęgniarka zarażona koronawirusem. Zmarła w drodze do szpitala

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów