Lidl otworzył sklep internetowy. Teraz jeszcze łatwiej zrobimy zakupy!

Julita Buczek 04.04.2019
zakupy lidl online
Fotografia: Shutterstock.com

Lidl otworzył sklep internetowy, w którym znajdziemy bardzo dużo produktów. Sprawdźcie, co nam oferuje!

To niesamowita wiadomość dla wszystkich fanów sieci dyskontów Lidl. W piątek oficjalnie ruszył sklep internetowy marki.

Zobacz także: Produkty Lidla z tej półki nawet o 70 proc. taniej! Dyskont wprowadza "zero waste"

Lidl rusza ze sklepem internetowym

W ofercie sklepu znajduje się ponad 650 produktów, a ich ceny mają być identyczne jak w sklepach stacjonarnych. Produkty mają być wprowadzane w poniedziałki, czwartki oraz soboty. Przez internet kupimy produkty z ośmiu kategorii, m.in. akcesoria do domu, do łazienki i do ogrodu, odzież ,dobra szybkozbywalne do domu, sprzęt sportowy. To niesamowita okazja, aby w jeszcze łatwiejszy sposób zakupić potrzebne nam produkty.

Zamówienie mają dostarczyć kurierzy w ciągu trzech dni roboczych przez firmy InPost i Geis. Zakupy za ponad 149 złotych mają być dostarczone za darmo, a przy tańszych ma zostać naliczona opłata 9,90zł. Jak na razie Lidl nie będzie oferować nam możliwości stacjonarnego odebrania produktów w sklepach. Płatności ma obsługiwać PayU, a partnerem logistycznym jest firma Remus (to właśnie od niej Lidl wynajmuje powierzchnie magazynowe). Każdy klient ma prawo do bezpłatnego zwrotu towarów w ciągu 30 dni.

Sklep internetowy Lidl będzie połączony z aplikacją rabatową "Lidl Plus", która została uruchomiona na początku kwietnia. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl z aplikacji korzysta już 250 tysięcy klientów! Sklep internetowy jak na razie nie będzie sprzedać żywności, ponieważ wiąże się to ze zbyt dużymi kosztami.

Zrobić zakupy online w Lidlu?

Zobacz także: Torebki Wittchen znowu w Lidlu. Będzie aż 70 modeli do wyboru!

Polka i jej chłopak robią w sieci furorę! Wszystko dlatego, że od ponad 3 lat żywią się wyłącznie... owocami!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów