Leśny zagajnik w domowym zaciszu. Dywany, które odmieniają wnętrza

Paulina Szestowicka 05.04.2016
Dywan
Fotografia: www.alexkeha.com

Realistyczne krajobrazy sprawią, że pokój zyska niepowtarzalny charakter. Każdy z wzorów jest unikatowy i wygląda jak prawdziwe dzieło sztuki. 

Przybywa kolejnych dodatków do wnętrz, które mają chociaż na chwile sprawić, że zapomnimy o miejskim gwarze i poczujemy się jak na łonie natury. Dywany, które wyglądają jak krajobrazy są po prostu piękne! Teraz w mieszkaniu możemy poczuć się jak na leśnej polanie.

Alexandra Kehayoglou, projektantka z Buenos Aires, na co dzień zajmuje się projektowaniem dywanów, które odzwierciedlają piękno otaczającego nas świata. Wśród jej prac znajdziemy propozycje, które wyglądają między innymi jak runo leśne, nadmorskie wybrzeże czy oczko wodne.

Każdy z projektów jest unikatowy i wykonany ręcznie z najwyższej jakości surowców. Argentynka korzysta z tkanin i nici, które są produkowane od wielu lat przez jej rodzinę. Za pomocą specjalnego pistoletu, punkt po punkcie, powstają gotowe produkty. Ze względu na precyzję i dokładność, proces tworzenia jest długi i żmudny. Alexandra Kehayoglou dużo uwagi poświęca też doborowi kolorów - zależy jej na tym, aby każdy element jak najwierniej odzwierciedlał piękno przyrody.

Jeżeli szukamy oryginalnego rozwiązania na wprowadzenie zieleni do wnętrza naszego mieszkania, taki dywan na pewno będzie dobrym pomysłem. Bo kto powiedział, że każdy musi hodować rośliny doniczkowe? 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów