Kolekcja OMEDELBAR od IKEA już w marcu w polskich sklepach. Szalone połączenia kolorów i kształtów

Anna Respondek 01.03.2018
IKEA
Fotografia: EAST NEWS

Misa w kształcie korony? Dzięki IKEA w każdym domu można stanąć przynajmniej jedna. 

IKEA to jeden z najbardziej popularnych sklepów wnętrzarskich i meblowych w Polsce. Rozwiązania proponowane przez sieć cieszą się dużym zainteresowaniem, a dzięki zróżnicowanym cenom, każdy może znaleźć coś dla siebie. 

Zobacz także: Hitowy produkt już niedługo w Lidlu. Ta kolekcja spodoba się niejednej kobiecie

Tym razem IKEA postanowiła zaryzykować i zdecydowała się na jedną z najbardziej szalonych kolekcji, nazwanej OMEDELBAR. Przedstawiciele sklepu do współpracy zaprosili znaną aktywistkę modową Beę Åkerlund współpracującą między innymi z Lady Gagą, Beyonce czy Rihanną, której pomysły łączą ze sobą świat "Alicji z Kariny Czarów" z gotyckimi elementami. W jej projektach królują cztery kolory: czerwony, czarny, biały i złoty. 

Zawsze miałam jasną wizję tego, czym powinna być ta kolekcja, od początku do końca. Mam nadzieję, że z jej pomocą zainspiruję ludzi do nieszablonowego myślenia, nakłonię ich do podejmowania ryzyka i dobrej zabawy. Dzięki temu zdecydują się kupić coś, czego nigdy nie spodziewaliby się znaleźć w IKEA. Krótko mówiąc, chcę, by ludzie zaczęli po prostu żyć pełnią życia - mówiła Åkerlund.

Aktywistka, która początkowo chciała stworzyć aż 300 produktów, ostatecznie zdecydowała się na 33 propozycje. Wśród nich znajdziemy między innymi złotą misę w kształcie korony, wazony w kształcie cylindrów, poduszki usta, pasiastą tapetę czy fantazyjne pudła. 

Wyjątkowo zachęcająco wyglądają meble i dodatki do urządzenia sypialni, między innymi baldachim, podnóżek ze schowkiem, komplety pościeli czy złoty wieszak garderoba na ubrania. Kolekcja OMEDELBAR we wszystkich polskich sklepach ma pojawić się już w marcu. 

Podobają się Wam projekty Åkerlund? ;)

Zobacz także: Te produkty z sieci IKEA uznano za najpopularniejsze. Masz któryś z nich?

ikeak12
Fotografia: Ikea.com
ikeak
Fotografia: Ikea.com
ikeak123
Fotografia: Ikea.com
Kolekcja OMEDELBAR
Fotografia: Ikea.com
Kolekcja OMEDELBAR
Fotografia: Ikea.com
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów