Ta nowa kolekcja H&M Home jest zjawiskowa! Chcemy mieć z niej wszystko

H&M Home w Londynie - ekskluzywna siedziba sklepu
Fotografia: Shutterstock

H&M Home wydało zjawiskową kolekcję, która została stworzona we współpracy z British Museum. Są na niej dzieła znanej malarki. 

17 września do oferty H&M Home trafiła wyjątkowa kolekcja. Okazuje się, że sieć postanowiła nawiązać współpracę z British Museum. Tym samym najnowsza kolekcja H&M Home to piękna, ciemna porcelana do domu, ozdobiona malowidłami znanej, brytyjskiej malarki, Marcy Delany, która swoje dzieła tworzyła w XVIII wieku. Artystka słynie z pięknych botanicznych kolaży i obrazów, które teraz znalazły odzwierciedlenie na talerzykach, filiżankach, a nawet wazonach!

Zobacz także: IKEA otworzy sklep z używanymi meblami! Wiemy, jakie produkty będzie sprzedawać

H&M Home wydał kolekcję we współpracy z British Museum. Zjawiskowa!

Mary Delany to artystka żyjąca i tworząca w XVIII wieku. Znana była z pięknych, botanicznych kolaży.

Do zamiłowania botaniką zainspirował ją znany botanik, sir Joseph Banks. To właśnie dzięki niemu postanowiła stworzyć wyjątkowe kolaże, które możemy podziwiać do dziś, m.in. dzięki najnowszym produktom H&M Home.

Ta wyjątkowa kolekcja powstała w wyniku współpracy sieci H&M Home z British Museum. Jest piękna, elegancka i bardzo romantyczna. 

W kolekcji znajdziemy talerzyki i filiżanki, ale także wazony i poszewki na poduszki. Wszystko oczywiście w odcieniach czerni ze złotymi wykończeniami, co nadaje elegancji tym produktom. Na każdym z nich natomiast znajdziemy kwiecisty motyw od Mary Delany. 

Ceny wahają się od 6,99 zł do 139,00 zł. Najtańsze są małe talerzyki, najdroższy natomiast duży, zjawiskowy wazon. W kolekcji są też filiżanki za 29,99 zł, a nawet poszewki na poduszki za 59,99 zł. 

Jak wam się podoba ta kolekcja? My jesteśmy nią zachwycone!

Zobacz także: Dorota Szelągowska pokazała swój klimatyczny taras. Fani zwracają uwagę na oryginalny mebel

Urządzenie domu nie należy do najłatwiejszych. Zobaczcie wnętrza mieszkania polskiej blogerki. Nie dość, że mają duszę, można się nimi spokojnie zainspirować!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów