Dzięki tym dwóm gadżetom, możemy wnieść piwo gdzie tylko chcemy (naprawdę)

Paulina Szestowicka 02.06.2016
Akcesoria do piwa
Fotografia: www.pixabay.com

W dodatku zawsze będzie odpowiednio schłodzone. 

Na początku należy zaznaczyć, że nikt nikogo nigdy nie będzie namawiać do łamania prawa. Nie sposób jednak nie zwrócić uwagi na dwa akcesoria, które mogą stać się (designerskim) przebojem tegorocznego lata. 

Sporo osób chociaż raz w swoim życiu próbowała spożyć piwo w miejscu publicznym. Być może niejednej udało się to zrobić bez pomocy specjalnych gadżetów, ale na pewno jest spora grupa, która chętnie skorzystałaby z gotowych rozwiązań (ale na pewno tego nie zrobi). Należą do nich specjalna przykrywka do kubka na kawę oraz zmodyfikowana mata do jogi.

 

Lolo Lids
Fotografia: www.lolo-lids.myshopify.com

Lolo Lids

Lolo Lids połączona z dowolnym papierowym kubkiem nie tylko zgrabnie ukrywa puszkę alkoholu, ale też ją chłodzi. Pomysłodawcy chwalą się, że ich ustnik jest znacznie wygodniejszy niż tradycyjny otwór puszki, dzięki czemu piwo będzie się nam piło przyjemniej. Oczywiście jest główna funkcja tego produktu. Ukrycie etykiety napoju jest skutkiem ubocznym. Taka przyjemność kosztuje 45 złotych. 

Ta sama marka wprowadziła też do sprzedaży Lolo Beer Mat, która jest w stanie pomieścić i schłodzić jednocześnie 6 puszek piwa. Występuje w 6 kolorach, jest wykonana z materiału PVC i kosztuje 120 złotych. Oczywiście producent rekomenduje zabieranie jej w plener, na przykład na koncert lub do parku. Jesteśmy pewni, że twórcy mieli na myśli to, że na macie się siedzi wygodniej. Po prostu. 

Oba przedmioty są dostępne w firmowym sklepie internetowym. 

Lolo Beer Mat
Fotografia: www.lolo-lids.myshopify.com

Lolo Beer Mat

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów