Kartki świąteczne wielkanocne - przegląd najciekawszych pomysłów!

Malwina Wasilewska 01.04.2020
kartka świąteczna
Fotografia: Shutterstock

Wielkanoc to czas, kiedy wysyłamy do swoich najbliższych kartki kartki świąteczne wielkanocne w formie tradycyjnej lub elektronicznej. W naszym artykule prezentujemy najlepsze pomysły na kartki, które możemy wysłać rodzinie i przyjaciołom. Pokażcie, że o nich pamiętajcie i obdarujcie ich wyjątkową kartką świąteczną.

Chcesz wysłać kartki świąteczne wielkanocne do swoich najbliższych? Możesz je kupić lub wykonać samodzielnie. Jeśli ci zależy na tym, by twoja karta była wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, samodzielnie ją wykonaj.

Do wyboru masz mnóstwo technik. Z naszego artykułu dowiesz się, jak stworzyć piękne kartki świąteczne wielkanocne, które zachwycą twoją rodzinę.

Kartki świąteczne wielkanocne klasyczne

Kartki świąteczne wielkanocne możesz wykonać za pomocą niezbędnych przyborów, do których zaliczamy m.in. klej, nożyczki, ołówek, biały karton i kolorowe dodatki z papieru, a także wszystko, co uznasz za odpowiednie do wykończenia swojej pracy, np. brokat czy kolorowe aplikacje czy farby lub pastele.

Swoją kartkę możesz wyklejać kolorowym papierem, namalować, narysować, zrobić kolaż. Wybór należy do ciebie. Możesz też połączyć kilka technik naraz. Na kartce powinny znaleźć się symbole wielkanocne, takie jak kurczaczki, koszyczek wielkanocny, baranek, zajączek wielkanocny itp.

Jak już zgromadzisz potrzebne elementy, możesz zacząć rysować kontury za pomocą ołówka tak, aby na koniec można było je łatwo usunąć gumką. Jeżeli nie masz pomysłu na kartki świąteczna wielkanocne, zainspiruj się naszymi pomysłami, które znajdziesz poniżej.

shutterstock_564987871
Fotografia: źródło: Shutterstock
shutterstock_1008742114
Fotografia: źródło: Shutterstock
shutterstock_1685015788
Fotografia: Shutterstock

Kartki świąteczne wielkanocne internetowe - przegląd

Kartki świąteczne wielkanocne możesz też wysłać drogą elektroniczną. Postaraj się wybrać takie, które najbardziej spodobają się twoim najbliższym. Poniżej przedstawiamy najciekawsze propozycje ozdobione obrazkami i fotografiami. Wybierzcie swoje ulubione!

i-verte-kartka-wielkanoc-0069
Fotografia: źródło: Pinterest
5cb9efa8ad706_o_large
Fotografia: źródło: Pinterest
5abf726d99e4f_o_original
Fotografia: źródło: Pinterest

Jeśli myślisz, że wiesz dużo o Wielkanocy? Rozwiąż nasz quiz, wcale nie jest taki prosty!   

Rozwiąż quiz

Co wiesz o Wielkanocy? Pytania mogą cię zaskoczyć

Palma Wielkanocna
Fotografia: shutterstock

1. Kiedy święcone są palmy?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów