Bryczek z "Pięknej i Bestii" na wagę złota. To najbardziej pożądany produkt znanej sieciówki

Redakcja 10.03.2017
Bryczek
Fotografia: instagram.com/Primark

Tylko czekać, jak na czarnym rynku pojawią się podróbki.

Bryczek z filmu animowanego "Piękna i Bestia" jest już w sprzedaży. Popularna w Europie sieciówka Primark wprowadziła portmonetkę ze sztucznej skóry w kształcie uroczej filiżanki. Kilka dni po premierze, na początku marca 2017 roku, wszystkie egzemplarze wyprzedały się.

Marka postanowiła iść za ciosem i wprowadzić filiżanki w kształcie Bryczka. Są jak żywe. Okazało się, że był to doskonały krok, bo produkt cieszy się coraz większą popularnością. To dlatego że disneyowska wersja "Pięknej i Bestii" z 1991 roku znów jest popularna dzięki wersji kinowej z Emmą Watson, którą możemy oglądać w kinach. 

Bryczek
Fotografia: materiały promocyjne

Bryczkowa histeria

Jak podaje TheSun.co.uk, portmonetka kosztowała zaledwie 20 złotych. Kiedy zniknęła ze wszystkich sklepów sieci, klientki, którym nie udało się jej w porę kupić, delikatnie mówiąc - oszalały i w panice zaczęły szukać tego niepraktycznego przedmiotu w sieci. Tę sytuację wykorzystali sprytniejsi - na eBay’u sprzedawane są nawet za 100 złotych. 

Tak bardzo chcę mieć portmonetkę z Primarka! Szkoda, że wyprzedały się dosłownie w sekundę – napisała na Twitterze brytyjska blogerka Leona S Fisher. Dzisiejsza misja: znaleźć portmonetkę w kształcie Bryczka w Primarku – stwierdziła blogerka Sasha Wickenden.

aurorajane86
Fotografia: instagram.com/aurorajane86

Filiżanka marzeń

Ogromna popularność filiżanki doskonale imitującej bajkową postać jest zrozumiała. Chyba każde dziecko, które było fanem "Pięknej i Bestii", marzyło o tak zabawnym przyjacielu, jakim był Bryczek. Porcelanowy syn pani Imbryk, który przed rzuceniem uroku przez zazdrosną czarownicę, był małym, ciekawskim chłopcem. 

Primark nie ogłosił jeszcze, że procelanowy Bryczek się wyprzedał. Teoretycznie każdy fan historii miłości dobrej dziewczyny i królewicza zamienionego w potwora może go sobie kupić za około 30 złotych. Należy się jednak pośpieszyć, a w przypadku mieszkańców Polski najlepszym rozwiązaniem jest poproszenie o pomoc znajomych mieszkających za granicą - w Wielkiej Brytanii, Irlandii lub w Holandii.

Bryczek
Fotografia: instagram.com/Primark
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów